pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów....
podręcznik:

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BD.30. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa cz. 1. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302181870
ISBN: 978-83-0218-187-0
Data: 2019-08-19
47.89  49.20  1.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BD.30. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa cz. 1. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe - Beata Bisaga, Maria J. Bisaga - opis podręcznika:

Podręcznik omawia szczegółowo dokumentację wymaganą do podjęcia robót budowlanych, metody planowania robót w budownictwie, w tym sposoby organizacji pracy, sieciowego planowania czynności i harmonogramy. Opisuje także, jak należy przygotować roboty ziemne, stanu surowego, rozbiórkowe. Omawiane zagadnienia są zilustrowane licznymi rysunkami i zdjęciami, które ułatwiają zrozumienie wiadomości. Niektóre treści są przedstawione za pomocą tabel, które ułatwiają zapamiętywanie.

W każdym rozdziale znajduje się kilkadziesiąt pytań i poleceń (na zakończenie poszczególnych podrozdziałów), dzięki którym uczeń może sprawdzić swoje wiadomości. Natomiast każdy rozdział zawiera na końcu podsumowanie najważniejszych wiadomości i kilka rozbudowanych pytań lub poleceń. Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię techniczną stosowaną w zawodzie technik budownictwa. W publikacji zamieszczono też wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Podręcznik „Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów. Kwalifikacja BD.30. Podręcznik do nauki zawodu technik budownictwa cz. 1. Szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 47.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów...."
Beata Bisaga, Maria J. Bisaga - autor m.in.:
Organizacja i kontrola robót budowlanych - okładka podręcznika
Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz... Beata Bisaga, Maria J. Bisaga;
Organizacja i kontrola robót budowlanych - okładka podręcznika
Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz... Beata Bisaga, Maria J. Bisaga;
Produkty podobne: