pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Między nami. Język polski 7. Szkoła podstawowa. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 200x260 mm
EAN: 9788374207379
ISBN: 978-83-7420-737-9
Data: 2017-08-24
37.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik dla klasy 7 powstał na bazie serii Między nami w gimnazjum, zachowaliśmy w obecnym wydaniu nasze najlepsze rozwiązania dydaktyczne. Jednak zastosowaliśmy także kilka istotnych zmian.

Kontynuacje:
Dbałość o dobór tekstów - pozostawiliśmy wiele sprawdzonych i lubianych przez uczniów tekstów, w oparciu o które można uczyć efektywnie i ciekawie.

Otwartość na różne potrzeby uczniów - zaproponowane w podręcznikach metody pracy i ćwiczenia nauczyciel może dobierać do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczniów.

Wielofunkcyjność zadań i poleceń - wprowadzają do zagadnień, nawiązują do wcześniej omawianych kwestii, pozwalają ćwiczyć różne umiejętności i w efekcie umożliwiają uczniom opanowanie i utrwalenie całego materiału.

Nowości i udoskonalenia:
Ujednolicenie koncepcji nauczania - w podręczniku dla klasy 7 zamieściliśmy dodatkowe treści z kształcenia językowego (w gimnazjum było ich mniej). W ten sposób wszystkie podręczniki w klasach 4?8 będą miały jednolity układ integrujący treści literackie, językowe i kulturowe.

Nowe teksty - dostosowane do zmienionego kanonu lektur, uwzględniające więcej klasyki literatury polskiej.

Zupełna nowość! - uczciowie mogą posłuchać wybranych utworów z poręcznika. Wystarczy im do tego smartfon. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sluchapka.gwo.pl.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.

Podręcznik „Między nami. Język polski 7. Szkoła podstawowa. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Gdańskie Oświatowe, GWO. Cena 37.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.