pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Matematyka z pomysłem. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik cz....
podręcznik:

Matematyka z pomysłem. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik cz. 2.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788302141799
ISBN: 978-83-0214-179-9
Data: 2014-08-21
Cena wydawcy: 18.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka podręcznika - Matematyka 4. Szkoła podstawowa.
Matematyka 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik 26.36 zł pozycja dostępna!
Nowy cykl Matematyka z pomysłem rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy posługiwania się nowoczesną technologią. Cykl wyróżnia także szczególna troska o potrzeby młodszych uczniów, którzy rozpoczynają czwartą klasę w wieku 9 lat. Matematyka z pomysłem już od czwartej klasy oswaja z zadaniami, jakie pojawią się w nowym sprawdzianie szóstoklasisty! Podręcznik proponuje zadania o różnym stopniu trudności, dzięki którym wszyscy uczniowie mogą osiągnąć sukces na miarę własnych możliwości. Na licznych przykładach pokazuje użyteczność matematyki w codziennym życiu. Podręcznik jest atrakcyjny, ciekawie ilustrowany, oprócz zadań matematycznych proponuje wiele gier, ciekawostek-zagadek, miniprojektów.

Na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny zestaw zadań powtórzeniowych Co umiem, a większe partie materiału kończą się zestawami zadań Czy już to umiem z przykładowymi rozwiązaniami oraz całym blokiem zadań do pracy z uczniem szczególnie zainteresowanym - Potrafię więcej, umiem lepiej.

Podręcznik „Matematyka z pomysłem. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik cz. 2.” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Agnieszka Gleirscher, Ewa Malicka, Ewa Pytlak - autor m.in.: