pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Koss. Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum. Podręcznik z ćwiczeniami...
podręcznik:

Koss. Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum. Podręcznik z ćwiczeniami Koss cz.1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Civitas
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788389623461
ISBN: 978-83-896234-6-1
Data: 2009-07-15
Cena wydawcy: 22.54 złpozycja niedostępna

Koss. Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum. Podręcznik z ćwiczeniami Koss cz.1 - Alicja Pacewicz - opis podręcznika:

Od roku szkolnego 2009/2010 w pierwszych klasach gimnazjum zacznie obowiązywać nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego. Centrum Edukacji Obywatelskiej jako wydawca podręczników i materiałów dydaktycznych przygotowało nowy podręcznik do wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum. KOSS. Podręcznik i ćwiczenia został opracowany na bazie naszego popularnego podręcznika przez cenionych i doświadczonych autorów, w tym Alicję Pacewicz i Tomasza Mertę. KOSS to podręcznik, który w nowatorski sposób promuje aktywność obywatelską poprzez uczniowskie projekty, interaktywne ćwiczenia i materiały do samodzielnej pracy uczniów, z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Rozwija krytyczne myślenie i umiejętności obywatelskie, dostarczając równocześnie pogłębioną wiedzę z poszczególnych działów tematycznych.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Koss. Wiedza o społeczeństwie. Gimnazjum. Podręcznik z ćwiczeniami..."
Alicja Pacewicz - autor m.in.:
Przewodnik obywatelski cz. 1. Wiedza - okładka podręcznika
Przewodnik obywatelski cz. 1. Wiedza o społeczeństwie.... Andrzej Waśkiewicz, Tomasz Merta, Łukasz Pawłowski, Alicja Pacewicz;