pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym
podręcznik:

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Elitmat
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 363 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788363975265
ISBN: 978-83-63975-26-5
Data: 2016-10-13
Cena wydawcy: 56.19 złpozycja niedostępna

Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym - Dariusz Kulma - opis podręcznika:

Jest to najnowsze wydanie popularnego repetytorium do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Książka ta jest kolejną pozycją z serii „Jak zdać maturę z matematyki?”, która jest jedną z najczęściej wybieranych książek, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, w przygotowaniach przedmaturalnych.

Obecne wydanie z września 2016 roku jest najlepiej dostosowanym do aktualnie obowiązujących wymogów matury. Jest to najbardziej aktualna pozycja na rynku uwzględniająca ostatnie matury i propozycje zadań CKE, w tym m.in. matury z czerwca i maja 2016 roku.

To repetytorium pozwala powtórzyć i przyswoić pełen zakres materiału obowiązującego na nowej maturze na poziomie rozszerzonym! Nowe wydanie zostało rozszerzone o nowe zadania i zawiera aż 685 zadań, czyli o 169 zadań więcej niż poprzednie, w tym 424 zadania rozwiązane "krok po kroku".

INNOWACYJNY SYSTEM POWTÓREK - Książka składa się z 11 działów i zawiera 424 zadania omówione "krok po kroku" i ułożone parami. Pierwsze jest zadaniem do analizy, w którym należy przeanalizować poszczególne czynności i etapy rozwiązania. Drugie zadanie jest zadaniem sprawdzającym czyli podobnym do zadania pierwszego, ale uczeń wykonuje je już samodzielnie, a następnie sprawdza swoje rozwiązanie. Kolejnym momentem utrwalenia sposobu rozwiązywania zadań są podsumowania po każdym dziale zawierające zadania ze wszystkich poprzednich działów. Jest to innowacyjne podejście, które jest zastosowane tylko w serii książek „Jak zdać maturę z matematyki?” i przynosi ogromne efekty, jeżeli tylko uczeń kieruje się wskazówkami wskazanymi przez autora. Potwierdzają to już tysiące maturzystów.

ZADANIA KODOWANE - Na nowej maturze został wprowadzony nowy rodzaj zadań - "Zadania Kodowane", który wielu uczniom sprawia problemy, ponieważ nie jest oceniany sposób rozwiązania zadania, a ostateczny wynik i jego poprawna interpretacja. Najnowsze wydanie książki zawiera również zadania kodowane, co pozwala na oswojenie się ucznia z nowym rodzajem zadań i utrwaleniem schematu ich rozwiązywania.

Dlaczego jest wyjątkowa? W skrócie:
– WYDANIE ZAKTUALIZOWANE w oparciu o najnowsze wytyczne CKE
– WSZYSTKIE NAJWAŻNIESZJE ZAGADNIENIA MATURALNE, czyli wzory, definicje, twierdzenia z przykładami.

– WSKAZÓWKI I KOMENTARZE, które tłumaczą zadania „krok po kroku” jak najlepszy korepetytor.

– 685 ZADAŃ w tym 424 zadań rozwiązanych „krok po kroku”, 261 zadań w podsumowaniach
– ZADANIA Z DOWODAMI, szczegółowo omówione i wyjaśnione.

– POWTÓRKI I PODSUMOWANIA, które systematycznie porządkują wiedzę
– 11 PODSUMOWAŃ dostępnych również w wersji on-line, która umożliwia Maturzyście rozwiązanie, sprawdzenie i obliczenie wyniku poprzez specjalną aplikację.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Jak zdać maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym"
Dariusz Kulma - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: