pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Egzamin zawodowy. Technik elektronik. Testy i zadania z rozwiązaniami
podręcznik:

Egzamin zawodowy. Technik elektronik. Testy i zadania z rozwiązaniami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788302107436
ISBN: 978-83-0210-743-6
Data: 2015-11-06
pozycja niedostępna

Egzamin zawodowy. Technik elektronik. Testy i zadania z rozwiązaniami - Jadwiga Wilczak, Piotr Brzózka - opis podręcznika:

Zadania egzaminacyjne opracowane zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz zgodnie z przyjętą strukturą egzaminu zawodowego. Zbiór zawiera 5 zestawów zadań egzaminacyjnych do I i II część etapu pisemnego egzaminu (50 zadań sprawdzających wiadomości i umiejętności właściwe dla kwalifikacji w zawodzie technik elektronik, 20 zadań dotyczących wiadomości i umiejętności związanych z zatrudnieniem i działalnością gospodarczą). W każdym zestawie znajdują się zadania z trzech grup standardów wymagań egzaminacyjnych. W zbiorze zamieszczono przykłady pięciu zadań praktycznych. Na końcu znajdują się klucze rozwiązań do zadań testowych, komentarze do wybranych zadań oraz propozycje rozwiązań zadania praktycznego wraz z kryteriami jego oceniania.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Egzamin zawodowy. Technik elektronik. Testy i zadania z rozwiązaniami"
Jadwiga Wilczak, Piotr Brzózka - autor m.in.: