pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Egzamin ośmioklasisty z matematyki - z nami to możliwe!

Dane szczegółowe:
Wydawca: Aksjomat
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788364660535
ISBN: 978-83-6466-053-5
Data: 2018-04-25
21.44  29.40  7.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Od roku 2019 egzamin ósmoklasisty z matematyki ma sprawdzać, w jakim stopniu uczeń VIII klasy szkoły podstawowej spełnia wymagania określone w podstawie programowej dla klas IV-VI oraz VII-VIII. Niniejsza pozycja jest doskonałym narzędziem w przygotowaniach do tego niezwykle ważnego egzaminu, którego wyniki będą miały istotny wpływ podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

Książka jest podzielona na 13 działów, w których rozpisano i podzielono tematycznie wszystkie zagadnienia z podstawy programowej zarówno dla klas IV-VI jak i VII-VIII. Każdy dział składa się z:
- przypomnienia najistotniejszych wzorów i definicji,
- zestawu zadań zamkniętych typu egzaminacyjnego z konstrukcją poleceń, które mogą pojawić się na egzaminie: wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz,A/B oraz C/D, na uzasadnienie typu T/N ponieważ A/B/C.

- zestawu zadań otwartych o różnym stopniu złożoności,
- dwóch mini-arkuszy o konstrukcji zbliżonej do arkusza egzaminacyjnego sprawdzających poziom opanowania danego działu.

Taka konstrukcja powtórek zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu nie tylko pod względem merytorycznym ale również pod względem technicznym, co jest równie ważne. Książka zawiera blisko 700 zadań, podstawę programową z matematyki dla klas IV-VI i VII-VIII, odpowiedzi do zadań, a także 5 przykładowych arkuszy egzaminacyjnych wraz ze schematem punktowania. "Systematyczna praca z tą książką,to sukces na egzaminie ósmoklasisty z matematyki, to wymarzona szkoła średnia"

Podręcznik „Egzamin ośmioklasisty z matematyki - z nami to możliwe!” - oprawa miękka - Wydawca: Aksjomat. Cena 21.44 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]