pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788375179804
ISBN: 978-83-7517-980-4
Data: 2020-12-03
13.48  19.95  6.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Czytanie to kluczowa umiejętność, od której zależy nie tylko szkolne powodzenie dziecka, ale cała jego przyszłość. Zdarza się, że dzieci mają problemy z opanowaniem go - ale nauka czytania nie musi być trudna ani długotrwała! Z pomocą przychodzi Czytanie metodą sylabową - karty pracy.

Książka jest efektem połączenia metody sylabowej, uważanej za najskuteczniejszą metodę nauki czytania, ze sprawdzonym rozwiązaniem, jakim jest nauka w oparciu o jedną kartkę dziennie. Taka ilość materiału sprawia, że dziecko nie znudzi się i nie zniechęci, a systematyczność gwarantuje sukces i wymierne postępy, które dziecko widzi i dzięki temu jest zmotywowane do dalszej pracy. Metoda sylabowa uczy czytania sylabami, bez niepotrzebnego głoskowania, co pozwala na uniknięcie związanych z nim kłopotów i przyspiesza naukę. Przejście od czytania sylab przez proste wyrazy do zdań, najpierw krótkich, potem coraz dłuższych, przypomina etapy rozwoju mowy, przez co jest dla dziecka naturalne i intuicyjne.

Karty pracy są kolorowe, bogato ilustrowane, atrakcyjne wizualnie, zachęcają do pracy. Zostały też przygotowane tak, by przy kserowaniu na czarno-białej kopiarce strony nie traciły czytelności i estetycznego wyglądu. Gorąco polecamy!

Podręcznik „Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu” - oprawa miękka - Wydawca: Greg. Cena 13.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]