pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Ćwiczenia z pomysłem. Matematyka 3/1
podręcznik:

Ćwiczenia z pomysłem. Matematyka 3/1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788302156700
ISBN: 978-83-0215-670-0
Data: 2019-03-26
Cena wydawcy: 9.90 złpozycja niedostępna

Ćwiczenia z pomysłem. Matematyka 3/1 - opis podręcznika:

Ćwiczenia z pomysłem. Matematyka. Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 3. Części 14 to materiał precyzyjnie skorelowany z podręcznikami MEN Nasza szkoła. Matematyka. To uporządkowana i przemyślana realizacja podstawy programowej. Wszystkie części cyklu dostępne są w ramach rządowej dotacji.
Dzięki dużej liczbie zadań rachunkowych i tekstowych o różnym poziomie trudności, uczniowie doskonalą umiejętność nie tylko liczenia, lecz także logicznego myślenia i co bardzo ważne rozumowania matematycznego i samodzielnego poszukiwania rozwiązań.
Kontynuowana jest metoda czynnościowego nauczania matematyki dzięki grom planszowym, układankom, zadaniom z wykorzystaniem różnych przedmiotów, uczniowie uczą się samodzielnie definiować ogólne zasady matematyczne.
Wszystkie materiały ćwiczeniowe przygotowane są przez profesor Jadwigę Hanisz wielki autorytet w dziedzinie nauczania matematyki w edukacji wczesnoszkolnej!
Treści z zakresu edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej wyodrębnione są w czterech osobnych zeszytach Ćwiczenia z pomysłem. Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 3. Części 14.
Część 1 Ćwiczeń z pomysłem. Matematyka zawiera materiał ćwiczeniowy przewidziany na trzy kolejne miesiące nauki: wrzesień, październik i listopad.
Ćwiczenia z pomysłem do klas 13 to najbogatszy na rynku zestaw na 3 lata pracy. Już co trzeci nauczyciel w Polsce uczy z Ćwiczeń z pomysłem! Autorami są nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem metodycznym.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Ćwiczenia z pomysłem. Matematyka 3/1"