pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Chemia. Zbiór zadań. Matura 2022. Tom 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biomedica
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 439 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788396103598
ISBN: 978-83-9610-359-8
Data: 2021-09-20
45.22  54.99  9.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Tom 2 zbioru zadań zawiera 439 stron zadań przyporządkowanych do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do wszystkich zadań obliczeniowych.

Tom 2 przedstawia zagadnienia z zakresu chemii nieorganicznej (reakcje zachodzące w roztworach wodnych, reakcje utleniania i redukcji, właściwości pierwiastków bloku s, p, d).

Autorskie zadania zawarte w zbiorze powstały na bazie literatury akademickiej, są zgodne z podstawą programową i wymagają przerobienia przez każdego maturzystę chcącego dostać się na kierunki medyczne. Zbiory zostały wzbogacone o repetytorium powstałe na bazie najlepszych książek akademickich oraz wiedzy doświadczonych chemików, a informacje w nim zawarte zostały przedstawione w sposób prosty i łatwy do zapamiętania. W publikacji znajdują się także zadania z arkuszy maturalnych CKE z lat 2008-2021 przyporządkowane do odpowiednich działów wraz z odpowiedziami i pełnymi rozwiązaniami do zadań obliczeniowych.

Zbiory zawierają zadania, które zmuszają maturzystę do myślenia, wymagają nie tylko wiedzy na poziomie rozszerzonym, ale także umiejętności kojarzenia faktów oraz całościowego wykorzystania wcześniej zdobytej wiedzy, przez co idealnie wpasowują się w nowe trendy wyznaczane przez CKE. Autorami zadań są doświadczeni nauczyciele, farmaceuta i lekarz biorący aktywny udział w kształceniu przyszłych studentów kierunków medycznych. Priorytetem naszych książek jest wysoki poziom merytoryczny, będący podstawą dobrego przygotowania ucznia do matury.

Jeśli kierunek medyczny jest Twoim marzeniem, musisz wiedzieć, że czeka Cię ciężka praca i sporo wyrzeczeń, ale gdy dotrwasz do końca, osiągniesz sukces, który wynagrodzi Ci wszelkie niedogodności, a nasze książki pomogą Ci w jego osiągnięciu.

Podręcznik „Chemia. Zbiór zadań. Matura 2022. Tom 2” - oprawa miękka - Wydawca: Biomedica. Cena 45.22 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]