pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Career Paths Flight Attendant Students Book + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 108 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9781471562655
ISBN: 978-14-7156-265-5
Data: 2019-02-21
70.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Flight Attendant z serii Career Paths to publikacja przeznaczona dla osób przygotowujących się do pracy lub pracujących w lotnictwie cywilnym w charakterze stewardes/stewardów, pragnących doskonalić znajomość języka angielskiego w aspekcie związanym z pracą zawodową.

Książka ucznia (Students Book) składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu tematycznemu i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 500 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: części samolotu przeznaczone dla posażerów i załogi, obowiązki stewardes/stewardów przed startem, podczas lotu i po wylądowaniu (np. serwowanie posiłków, procedury bezpieczeństwa), sposoby komunikacji z pasażerami i reagowania w trudnych sytuacjach.

Podręcznik „Career Paths Flight Attendant Students Book + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 70.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.