pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Beste Freunde 7. Szkoła podstawowa. Podręcznik (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HUEBER
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9783191710569
ISBN: 978-31-9171-056-9
Data: 2018-09-25
36.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Beste Freunde to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8 rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Realizuje wszystkie założenia nowej podstawy programowej II.2 dla drugiego języka obcego i jest idealnie dostosowana do liczby godzin określonej w ramowym planie nauczania.

Seria w przyjazny sposób prezentuje słownictwo, struktury językowe i zagadnienia gramatyczne. Uczniowie śledzą losy grupy przyjaciół, obserwują ich w różnych sytuacjach dnia codziennego, co pozwala im opanować język, jakim się posługują ich niemieckojęzyczni rówieśnicy, natomiast dwujęzyczna Anna zwraca uwagę na podobieństwa i różnice między językiem polskim i niemieckim.

W części Start uczniowie poznają podstawowe słownictwo i struktury językowe. Każdy z trzech kolejnych modułów, podzielonych na trzy krótkie lekcje, ma swojego bohatera. Książka obfituje w różnorodne teksty do czytania i słuchania, urozmaicone ćwiczenia oraz liczne gry i zabawy dostosowane do wieku uczniów. Każdy moduł kończą sekcje Landeskunde, Projekt, zestawienie gramatyki Auf einen Blick oraz ćwiczenia powtórkowe Wiederholung.

Podręcznik „Beste Freunde 7. Szkoła podstawowa. Podręcznik (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: HUEBER. Cena 36.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.