pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Bądź na B1. Zbiór zadań z języka polskiego oraz przykładowe testy...
podręcznik:

Bądź na B1. Zbiór zadań z języka polskiego oraz przykładowe testy certyfikatowe dla poziomu B1 (+2 CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: UNIVERSITAS
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 182 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788324234387
ISBN: 97883-242-3438-7
Data: 2012-02-16
42.11  59.00  16.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bądź na B1. Zbiór zadań z języka polskiego oraz przykładowe testy certyfikatowe dla poziomu B1 (+2 CD) - opis podręcznika:

Publikacja Bądź na B1 to wspaniała propozycja dla tych, którzy zdecydowali się zdawać egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego. Może ona także stanowić cenny zbiór materiałów pomocnych dla nauczycieli i studentów. To pierwsza tego typu publikacja na rynku. Starannie przemyślana konstrukcja zbioru zadań Bądź na B1 oswaja czytelnika z przebiegiem egzaminu i jest naprawdę dobrym sprawdzianem znajomości języka i kultury polskiej. W zbiorze znajdują się wszystkie typy zadań obowiązujące w testach certyfikatowych. Treść i forma ćwiczeń została podporządkowana wykazowi funkcji i pojęć językowych, wykazowi tematycznemu i zagadnieniom gramatycznym, które zawarte są w Standardach wymagań egzaminacyjnych dla poziomu B1. Książka składa się z ćwiczeń doskonalących poszczególne sprawności (rozumienie ze słuchu, poprawność gramatyczną, rozumienie tekstów pisanych, pisanie oraz mówienie), przykładowych testów, klucza do zadań oraz transkrypcji nagrań, które zamieszczone są na dołączonych płytach. Autorki celowo prowokują tytułem. Chodzi o to, by po rozwiązaniu wszystkich zadań uczący się stwierdził prosty fakt, odpowiadając: Jestem na B1!

Prezentowany zbiór:

  • pozwala na zapoznanie się z typami zadań, które przewidziane są dla poziomu B1
  • umożliwia przyswojenie technik wykonywania poszczególnych typów zadań
  • uczy zarządzania czasem podczas egzaminu, a także pozwala na opanowanie strategii zdawania testu
  • uzmysławia braki w zakresie poszczególnych sprawności

Podręcznik „Bądź na B1. Zbiór zadań z języka polskiego oraz przykładowe testy certyfikatowe dla poziomu B1 (+2 CD)” - oprawa miękka - Wydawca: UNIVERSITAS. Cena 42.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]