pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
podręcznik:

Angielski No problem! Kompleksowy kurs A1 - C1 do samodzielnej nauki (poziom podstawowy, średni

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 592 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788379841202
ISBN: 978-83-7984-120-2
Data: 2019-10-01
120.29  169.90  49.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Angielski No problem! Kompleksowy kurs A1 - C1 do samodzielnej nauki (poziom podstawowy, średni - Henryk Krzyżanowski - opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się angielskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku zarówno w codziennych sytuacjach komunikacyjnych jak i złożonych kontekstach, które wymagają płynnego i spójnego wypowiadania się na dowolne tematy, także specjalistyczne i abstrakcyjne.

Angielski. No problem! poziom podstawowy, średni i zaawansowany to zawierający 592 strony komplet podręczników z kursem języka angielskiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo witać się i przedstawiać oraz opowiadać o sobie, miejscu zamieszkania, życiu rodzinnym czy zawodowym. Swobodnie porozmawiasz o swojej przeszłości i planach na przyszłość. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Opanujesz pojęcia dotyczące kalendarza, codziennych zajęć, ścieżki kariery itp. Poradzisz sobie również podczas rozmów o relacjach, umiejętnościach czy preferencjach. Nie będzie Ci sprawiało językowych kłopotów opisywanie działań matematycznych, dokonywanie zakupów lub planowanie wspólnych przedsięwzięć. Weźmiesz udział w dyskusji na dowolny temat. Wyrazisz swoje opinie, przypuszczenia, obawy lub rozczarowanie. Sformułujesz prośby, sugestie, rady lub ostrzeżenia. Bez trudu posłużysz się w rozmowie właściwymi formami grzecznościowymi. Poznasz także ciekawostki z życia i kultury Wysp Brytyjskich.

W książce znajdziesz:
dialogi
teksty
ćwiczenia
listy słownictwa
objaśnienia gramatyczne
komentarze
słownik
klucz odpowiedzi
Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo, w serwisie i aplikacjach Super Memo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w Super Memo.com - w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.apps.

Super Memo.com to między innymi:
indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i offline
synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
nagrania MP3
funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy
oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Angielski No problem! Kompleksowy kurs A1 - C1 do samodzielnej nauki..."
Henryk Krzyżanowski - autor m.in.:
Produkty podobne: