pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Opinie/Recenzje

Opinie i recenzje książek, filmów, muzyki i innych produktów - strona 2

okładka książki - Róża, a co chcesz wiedzieć? - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Ostatnio modne są roboty, które programujesz, żeby odpowiednio poruszały się na polach planszy - taka forma wstępu do programowania. „Róża” oferuje podobne rozwiązania, ale za pośrednictwem komiksu i bardzo mi się to podoba.
okładka książki - Stary Testament. Katechizm. Historia
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Podręcznik niezwykle przydatny w szkole specjalnej, gdy trzeba wprowadzać treści biblijne u uczniów, którzy nie potrafią, ani pisać ani czytać. w każdym temacie jest treść przeznaczona dla tych, którzy litery składają nawet w niewielkim stopniu, można popracować na tekście. Zaś dla tych, którzy wcale nie czytają jest ilustracja do pokolorowania. Pomaga ona wyobrazić sobie treści... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Lars jest LOL - Wydawnictwo Finebooks
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Ukazane zostały obawy każdej ze stron - rodzica dziecka chorego i samej osoby niepełnosprawnej, nauczycieli, uczniów, Amandy mającej wprowadzić nowego chłopaka do grupy. Wydawałoby się, że będzie nieco napięta Atmosfera, jednak czuje się tutaj wesoły nastrój i ciekawość do świata i ludzi.
okładka książki - Dziennik Reni - Wydawnictwo Warszawska
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
To książka wzruszająca, skłaniająca do refleksji i dająca odpowiedź na pytanie jak ocalić wiarę, nadzieję, miłość i godność w okrutnym czasie wojny.
okładka książki - Naznaczenie siódmego - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
To trzecia powieść tego autora, którą przeczytałam. Gdy sięgałam po pierwszą -Successio -nachodziły mnie myśli może mi się nie spodobać czytam dużo ,ale niekoniecznie kryminały bo nigdy nie wiem kto jest mordercą
okładka książki - Kłopotliwa oferta - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Imponuje mi się, że autor tłumaczy młodemu czytelnikowi, jak ważna jest pasja w tym, czym się zajmujemy zawodowo, bo nie tylko zarobek jest istotny, a ciekawość branży, idea i konsekwencje naszych działań dla przyszłości.
okładka książki - Więcej niż pocałunek - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Helen Hoang autorka książki pt. Więcej niż pocałunek podjęła się wyzwania, które dla niej nie było proste, ale potraktowała swoją bohaterkę jako terapię dla samej siebie. Poszukiwała w niej również prawdy o sobie, gdyż ma za sobą bagaż własnych doświadczeń i chce się podzielić ze swoimi Czytelnikami.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Muza mieliśmy okazję poznać... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Wojownik słońca - Wydawnictwo EDIPRESSE
o książce:

Autor: ; Ocena: 1 pkt.; Data:
Kupiłam. , przeczytalam 100 stron i jestem strasznie rozczarowana. Książka nudna, infantylna, bez fabuły, patchwork nijaki, a wystarczylo przewertowac przed kupieniem. Lubię mądre basniowe opowieści, a to coś - brak słów.
okładka książki - Seria z Kate Daniels. Tom 7. Magia
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Ilona Andrews po raz kolejny udowadnia, że wie jak napisać wciągającą powieść fantastyczną. Chociaż „Magia niszczy” to już siódmy tom przygód Kate Daniels, Czytelnik nie ma szans na nudę. Główna bohaterka przyciąga kłopoty niczym magnes, a jej dobre serce nie pozwala na to, by inni ginęli za nią. Jakby problemów było mało, widmo bezpośredniego starcia z Rolandem staje się... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Bliźnięta - pierwszy rok życia.
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Czytając wstęp napisany przez autorkę książki pt. Bliźnięta-pierwszy rok życia, czyli bobolotem do nieba i z powrotem Panią Joannę Maciejewską wydaną w formie pamiętnika byłam pod wielkim wrażeniem spojrzenia, jak wygląda życie rodziców, z perspektywy przygotowań się do bycia podwójnym rodzicami, zanim ich sympatyczne bliźnięta Samuel i Beniamin pojawią się na świecie.przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Kryształowe motyle - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Bohaterkami powieści autorstwa Pani Katarzyny Misiołek w książce pt. Kryształowe motyle są 3 kobiety: Anna, Iza, Ela posiadające trzy różne charaktery osobowości kobiet, łączy ich jedno wspólne doświadczenie życiowe, którego były świadkami utraty dzieci.

Anna to typ kobiety, która lubi analizować sytuacje, zdarzenia, które miały dla niej ogromne znaczenie kiedyś,... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Czwarty pokój - Wydawnictwo Psychoskok
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Ostatnio sprzyja mi szczęście do liczebników, więc nie dziwcie się, że zafunduję Wam teraz krótkie przemyślenia na temat „Czwartego pokoju” Moniki B. Janowskiej. Z autorką nie miałam dotychczas okazji wejść w literacką komitywę, dlatego próg „Czwartego pokoju” przekraczałam bez jakichkolwiek oczekiwań. Oto co mnie tam spotkało…
Zgodnie z opisem Wydawnictwa Psychoskok... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Poniewczasie - Wydawnictwo POWERGRAPH
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Mając otwarty dziennik modyfikujesz swą wiedzę o literaturze, otoczeniu badacza i autora, kształtujesz w sobie pewne przydatne w życiu i pracy zachowania, predyspozycje. Przetwarzasz wiedzę autora i reagujesz.
okładka książki - Absurd Everestu - Wydawnictwo Helion
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Książka nie zajmie wiele czasu, czyta się krótko i rzeczowo, pomimo że to bodajże ponad trzy setki stron. Nim się obejrzałem, już byłem na finiszu. Czekam na więcej tego autora i trzymam kciuki, żeby miał skąd raportować.
okładka książki - Reglamentowana miłość - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Książka Reglamentowana miłość porusza bardzo ważny i aktualny wciąż temat emigracji. Chyba każdy zna kogoś, kto wyjechał za granicę w poszukiwaniu lepszego jutra. Bohaterka książki wyjeżdża do Niemiec, gdzie czekają na nią problemy - te związane z szukaniem pracy oraz te z tęsknotą za domem i rodziną. Jednak w całej tej sytuacji jest także miejsce na ciekawie wpleciony wątek... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Przybysz - Wydawnictwo Novae Res
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Spisane przez autora książki Pana Piotra Tymińskiego wspomnienia opowiedziane własnymi słowami przez głównego bohatera odważnego, uczynnego, jakim był Bronisław Przybysz w książce pt. Przybysz zasługują na miano poznania i przyjrzenia się z bliska historii, którą przeżył, mając 12 lat.

Prawdziwą sztuką jest przeżyć, a opowiedzieć o tych wydarzeniach, o których... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Hanka. Pierwsza powieść o Ordonównie
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Hanka Ordonówna to według mnie mistrzyni sceny kabaretowej i wieczna marzycielka, która od samego początku pragnęła być gwiazdą estrady.

Pani Katarzyna Droga autorka książki pt. Hanka. Pierwsza powieść o Ordonównie zaprasza Czytelników, aby mogli przyjrzeć się z bliska głównej bohaterce, którą była w latach dwudziestych Hanka Ordonówna.

Książka... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Seria z Kate Daniels. Tom 7. Magia
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Magia niszczy Ilony Andrews to siódmy już tom serii o przygodach Kate Daniels. Tym razem Kate, zgodnie z tytułem, będzie musiała przygotować się na odparcie niszczycielskiej magii. Jak już wiemy z wcześniejszych tomów, życie głównej bohaterki nie jest proste i spokojne, a na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za watahę... Kate, chcąc nie chcąc, kolejny raz stawia czoło wyzwaniu,... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Gdy zagrzmiał złoty róg - Wydawnictwo
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Do przeczytania książki pt. Gdy zabrzmiał złoty róg... Powieść dla młodzieży z walk listopadowych 1918 roku autorstwa Wilhelminy Adamówny zachęciła mnie przepięknie opowiedziana historia o młodych obrońcach Lwowa, którzy zostali nazwani Orlętami Lwowskimi, ponieważ walcząc, poświęcili własne życie w obronie swojego miasta.

Książka ta stanowi doskonałe odzwierciedlenie... przeczytaj całą opinię >>
okładka książki - Infekcje u dzieci lecz ziołami
o książce:

Autor: ; Ocena: 5 pkt.; Data:
Książka warta uwagi. Napisana w prosty i zrozumiały
sposób. Cenne rady.
Polecam!
Pozycje:
«1-2021-4041-6061-8081-100...2321-2324»
(z 2324.)