pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Wesołe przedszkole Reksia
Gra/Program:

Wesołe przedszkole Reksia

Dane szczegółowe:
Producent: AIDEM MEDIA
EAN: 5907589162387
Data: 2011-11-28
pozycja niedostępna

Wesołe przedszkole Reksia - opis Gry/Programu:

Wesołe Przedszkole Reksia to kolejny tytuł z serii edukacji przedszkolnej dla najmłodszych dzieci. Program opracowany został według założeń dydaktycznych wychowania przedszkolnego. Zawiera siedem interesujących zabaw, które wspomagają tok edukacji przedszkolnej, stymulują rozwój umysłowy oraz twórcze myślenie.
Kolejka - ulubiona zabawa wszystkich przedszkolaków. W tej grze należy pomóc maszyniście zabrać wszystkich pasażerów i dojechać z nimi na stację końcową. To wiele godzin zabawy dla każdego malucha i jego taty! Znikające zabawki - Gdzie jest miś Czy to ta sama lalka czy inna A czy był tutaj robot Doskonała zabawa ćwicząca pamięć i spostrzegawczość. Rosnący poziom trudności i dużo zabawnych animacji.
Memo - tę zabawę, polegającą na łączeniu elementów w pary znają wszystkie dzieci. Ale w naszym programie wzbogaciliśmy ją w animowane plansze i mówiące karty memo! Znakomita zabawa dla dwóch osób! Klocki - Każde dziecko lubi się nimi bawić Niestety prawdziwe klocki nie potrafią się ruszać... Klocki Reksia - potrafią! Zbuduj statek, ambulans, krokodyla i zobacz, co się stanie...
Wesoła Strzelnica - W tej zabawie zwycięzcą zostaje ten, kto pobije rekord strzelnicy.! To dynamiczna gra zręcznościowa zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.
Układanki - Doskonała zabawa dla tych, którzy lubią bawić się układankami.
W niezwykłym Przedszkolu Reksia elementy układanki poruszają się, a postacie wyczyniają różne śmieszne figle...
Mówiące Kolorowanki - Pokoloruj i wydrukuj obrazki z przygodami Reksia. Uważaj na kolory - nikt nie lubi, kiedy maluje mu się głowę na zielono. Reksio z pewnością zwróci na to uwagę.
Wiek: 4-8 wymagania sprzętowe: Pentium 166 Mhz, 32MB RAM, Windows 95/98/Me/2000/XP karta grafiki 1MB napęd CD x8 karta dźwiękowa wymagana
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Wesołe przedszkole Reksia"