pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Gra/Program:

Homefront: The Revolution

Dane szczegółowe:
Producent: techland
EAN: 5902385106795
Data: 2018-12-20
75.23 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis Gry/Programu:

FILADELFIA, 2029. Cztery lata brutalnej okupacji Korei Północnej nad Stanami Zjednoczonymi. Filadelfia staje się kolebką rewolucji, miejscem narodzin ruchu oporu, który ma szansę stawić czoła bezwzględnym wojskom okupanta. Zostań jednym z bohaterów i walcz o wolność!
Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina w otwartym świecie, w której gracz wciela się w rolę przywódcy ruchu oporu.

Cechy Gry:
Wojna w otwartym świecie - dynamiczna strzelanina na silniku CRYENGINE.

Prowadź partyzancką wojnę z najeźdźcą wykorzystując wszystkie dostępne środki - zasadzki, infiltrację i dywersję, w dynamicznych i nieprzewidywalnych starciach z wojskiem.

Rozpętaj prawdziwą rewolucję - zbuduj zabójczy arsenał improwizowanej, partyzanckiej broni i pociągnij za sobą innych do walki z okupantem! Patrz jak rodzi się zbrojny opór.

Resistance Mode - porywający tryb kooperacji online - stwórz własnego bohatera, razem z przyjaciółmi uformuj komórkę ruchu oporu i zasłuż na miano Bohatera Rewolucji!
Dodatkowa zawartość cyfrowa: DLC Pakiet Ducha Rewolucji

Gra/Program „Homefront: The Revolution” - oprawa Pudełko DVD - Producent: techland. Cena 75.23 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]