pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zwycięstwo na górze uwielbienia
Tytuł książki:

Zwycięstwo na górze uwielbienia

Autor książki:

Merlin Carothers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 135x195 mm
EAN: 9788363459871
ISBN: 978-83-6345-987-1
Data: 2018-04-16
23.15  26.00  2.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ta książka jest zupełnie inna od wcześniejszych! Autor odchodzi od tradycyjnej formy swoich książek na temat uwielbienia, aby ukazać sposób, w jaki autentyczne i spontaniczne uwielbienie często prowadzi w doliny, które są bezpośrednią drogą na szczyt.

"Zwycięstwo na górze uwielbienia" jest świadectwem życia pastora Merlina R. Carothersa. W tej głęboko osobistej relacji Autor odchodzi od tradycyjnej formy swoich książek na temat uwielbienia, aby ukazać sposób, w jaki autentyczne i spontaniczne uwielbienie często prowadzi w doliny, które są bezpośrednią drogą na szczyt. Jeśli potrzebujesz dowodów na działanie Boga, ta książka jest dla Ciebie.

Liczne listy i świadectwa, które otrzymaliśmy od ludzi uzdrowionych mocą uwielbienia, dowodzą ogromną ilość razy, że uwielbienie Boga naprawdę działa. Nawet w obliczu największych tragedii i ludzkich dramatów jest ona doskonałym lekarstwem. "Moc uwielbienia", poprzednia książka Carothersa, wydana w Wydawnictwie POMOC Misjonarzy Krwi Chrystusa, pomogła w zmianie mentalności i poszerzeniu swojej modlitwy dziesiątkom tysięcy Polaków. Świadczy o tym ponad sto tysięcy sprzedanych egzemplarzy "Mocy uwielbienia". Kolejna książka jej Autora jest kolejnym krokiem na drodze modlitwy uwielbienia pomagającej nam wyjść z dolin, by osiągać szczyty naszej wiary i duchowości.

Merlin R. Carothers (1924-2013) to amerykański pastor, rekolekcjonista, ceniony kaznodzieja, założyciel Foundation of Praise. Autor wielu bestsellerów, m.in. "Mocy uwielbienia", które zostały przetłumaczone na 58 języków i sprzedane w prawie 20 milionach egzemplarzy.

Książka "Zwycięstwo na górze uwielbienia" - Merlin Carothers - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Merlin Carothers - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Owoce uwielbienia - okładka książki

Owoce uwielbienia

Merlin Carothers, Joanna Gorzkowska
Ukryte grzechy - okładka książki

Ukryte grzechy

Merlin Carothers
Miłość warta obrączek - okładka książki

Miłość warta obrączek

ks. Robert Skrzypczak
Moc uwielbienia - okładka książki

Moc uwielbienia

Merlin Carothers
Produkty podobne:
Pogromcy olbrzymów - okładka książki

Pogromcy olbrzymów

Leif Hetland
Spowiedź. To naprawdę pomaga! - okładka książki

Spowiedź. To naprawdę pomaga!

ks. Piotr Śliżewski