pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Źródło twojej inspiracji. KOMPLET 3 KSIĄŻEK
książka:

Źródło twojej inspiracji. KOMPLET 3 KSIĄŻEK

Dane szczegółowe:
Wydawca: LAURUM
Rok wyd.: 2011
Oprawa: twarda
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788377461570
ISBN: 978-83-7746-157-0
Data: 2011-11-16
Cena wydawcy: 79.91 złpozycja niedostępna

Źródło twojej inspiracji. KOMPLET 3 KSIĄŻEK - Deepak Chopra, Neale Donald Walsch - opis książki:

Pakiet Źródło twojej inspiracji prezentuje jedne z najważniejszych publikacji Deepaka Chopry i Nealea Donalda Walscha. Deepak Chopra jest jednym z najsławniejszych na świecie lekarzem i guru od medycyny alternatywnej. Natomiast Neale Donald Walsch poprzez swoje życie i pracę przyczynił się do duchowego odrodzenia na całym świecie. Napisał serię książek Rozmowy z Bogiem, z których aż sześć z nich trafiło na listę bestsellerów ,,New York Timesa.
Odbudowa ciała, ożywianie duszy Piętnaście lat po wydaniu Ageless Body, Timeless Mind, numeru jeden na liście bestsellerów ,,New York Timesa, Deepak Chopra powraca do ,,zapomnianego cudu - nieskończonej zdolności ciała do przemiany i odnowy. Odbudowa ciała, ożywianie duszy zawiera dziesięć przełomowych kroków - pięć dla ciała i pięć dla duszy - które prowadzą do samoprzemiany. W jasny, przystępny sposób Chopra pokazuje nam, jak zaangażować się w głębszą świadomość, skupić na relacjach zamiast na konsumpcji, przyjmować każdy dzień jako nowy świat i pokonywać przeszkody, które wpływają na ciało (takie jak starzenie się, niedołęstwo, choroba) i umysł. Kiedy zakończysz podróż ponownego stwarzania ciała i ożywiania duszy, będziesz mógł po raz pierwszy poczuć ekstazę prawdziwej pełni.
Magiczny początek, zaczarowane życie Ta książka jest wspaniałym antidotum na współczesne, niemal fabryczne podejście do rodzenia dzieci. Została napisana z myślą o wszystkich osobach, które chcą uczestniczyć w cudownym procesie powoływania dzieci do życia. Opisuje strategie stymulowania rozwoju dziecka za pomocą oddziaływania na jego zmysły, ajurwedyjskie zasady prawidłowego odżywiania się, specjalne pozycje jogistyczne dla ciężarnych kobiet, odprężające techniki medytacji. Zawarte w niej idee pochodzą z dwóch źródeł: ze starożytnego systemu medycyny indyjskiej, zwanego Ajurwedą, który akcentuje znaczenie jedności ciała, umysłu i duszy; oraz ze współczesnej medycyny zachodniej. Połączenie tych jakże odmiennych punktów widzenia zaowocowało powstaniem niezwykłej książki, opisującej metody pielęgnowania dziecka za pomocą myśli, słów i działań od chwili poczęcia.
Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian, ale czy można równać je z kryzysem Nie. O ile zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki. Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian - o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były ,,na lepsze. Znajdziesz w niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko.
Czy możliwe, że trafiła w twoje ręce w najodpowiedniejszym momencie Ten bestseller ,,New York Timesa odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych - a także do serc tych, którzy chcą im pomóc.

Książka Źródło twojej inspiracji. KOMPLET 3 KSIĄŻEK - oprawa twarda - Wydawnictwo LAURUM.

Książka posiada 0 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Źródło twojej inspiracji. KOMPLET 3 KSIĄŻEK"
Deepak Chopra, Neale Donald Walsch - autor m.in.:
Uzdrów sam siebie Rewelacyjna i - okładka książki
Uzdrów sam siebie Rewelacyjna i rewolucyjna ścieżka... Deepak Chopra, M.D., Rudolph E. Tanzi;
Rozmowy z Bogiem. Tom 4 - okładka książki
Rozmowy z Bogiem. Tom 4 Neale Donald Walsch;
Twój Supermózg - okładka książki
Twój Supermózg Deepak Chopra;
Wojna światopoglądów. Czy naukowcy - okładka książki
Wojna światopoglądów. Czy naukowcy mają duszę? Deepak Chopra, Leonard Mlodinow;
Rozmowy z Bogiem. Tom 3 - okładka książki
Rozmowy z Bogiem. Tom 3 Neale Donald Walsch;
Rozmowy z Bogiem. Tom 2 - okładka książki
Rozmowy z Bogiem. Tom 2 Neale Donald Walsch;
Rozmowy z Bogiem. Tom 1 - okładka książki
Rozmowy z Bogiem. Tom 1 Neale Donald Walsch;
Droga do miłości - okładka książki
Droga do miłości Deepak Chopra;