pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zew nicości

Autor książki:

Maxime Chattam

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788381107037
ISBN: 978-83-8110-703-7
Data: 2019-06-24
26.20  39.90  13.7 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zew nicości - opis książki:

Ludivine Vancker i jej koledzy z paryskiego wydziału śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie nieuchwytnego mordercy, który nie pozostawia po sobie żadnych śladów umożliwiających identyfikację. Kiedy francuskie tajne służby postanawiają pomóc w rozwiązaniu zagadki, padają słowa seryjny morderca oraz terroryzm.

Ludivine Vancker, porucznik żandarmerii, z trudem dochodzi do siebie po traumie, której doznała w toku poprzedniego śledztwa, a tymczasem na torach kolejowych znalezione zostają niezidentyfikowane zwłoki. Obok ciała mężczyzny stróże prawa odkrywają dużą torbę narkotyków, zbyt cennych, by mogło chodzić o porachunki między handlarzami, którzy za nic nie porzuciliby takiej ilości towaru. Dzięki FAED (automatycznemu systemowi identyfikacji daktyloskopijnej) szybko udaje się ustalić tożsamość ofiary - Laurent Brach popełnił serię wykroczeń, ale wygląda na to, że po pobycie w więzieniu wyszedł na prostą. Śledczy podejrzewają jednak, że podczas odsiadki nabrał radykalnych poglądów.

Dziwne zabójstwa nie ustają. Zbrodnie częściowo wpisują się w model działania seryjnego mordercy, a częściowo wskazują na islamskiego terrorystę. Do zespołu dołącza Marc Tallec, agent DGSI, Dyrekcji Generalnej Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podczas dochodzenia śledczy zmierzą się z kwestiami takimi jak tajemnica państwowa, bezpieczeństwo wewnętrzne, żądza śmierci, upadek wolnej woli i zdolność rozróżniania dobra od zła

Książka "Zew nicości" - Maxime Chattam - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]