pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zdrowe stopy.
Tytuł książki:

Zdrowe stopy.

Autor książki:

Paul Langer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bauer-Weltbild Media (KDC)
Rok wyd.: 2009
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788325801441
ISBN: 978-83-2580-144-1
Data: 2009-09-01
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Neurologia zachcianek
Neurologia zachcianek 26.09 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Dziewczyny na start!
Dziewczyny na start! 15.03 zł pozycja dostępna!

Zdrowe stopy. - Paul Langer - opis książki:

Przeciętna osoba pokonuje w ciągu życia dystans równy czterem okrążeniom wokół Ziemi. Nasze stopy doskonale amortyzują wstrząsy i drgania, ale pokonane kilometry dają się w końcu we znaki. Po trzydziestym roku życia rozpoczynają się procesy doprowadzające do upośledzenia czynności nerwów, spadku masy mięśniowej i kostnej. Tkanka tłuszczowa podeszwowej powierzchni stóp zaczyna zanikać lub kurczyć się. U wielu osób dochodzi do deformacji palców u nóg. Z wiekiem te niekorzystne procesy ulegają nasileniu. Tylko 3 procent sześćdziesięciolatków nie uskarża się na dolegliwości stóp.
Zdrowe stopy pozwalają na aktywność, która utrzymuje w dobrej formie. Leczenie wielu przewlekłych schorzeń jest skuteczniejsze, gdy terapii farmakologicznej towarzyszy aktywność fiizyczna i odwrotnie - choroby stóp mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie.
W poradniku zebrano porady na temat pielęgnacji i leczenia stóp. Opisano, jak o nie dbać, jakich kosmetyków używać, jak dobierać skarpetki, obuwie i wkładki. Przedstawiono także schorzenia stóp oraz sposoby ich leczenia.
Zadbana skóra i paznokcie Urazy i schorzenia stóp Odpowiednie buty i wkładki Ćwiczenia i masaże

Książka „Zdrowe stopy.” - oprawa twarda - Wydawnictwo Bauer-Weltbild Media (KDC). Książka posiada 192 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Paul Langer - autor m.in.: