pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zbrodnia niedoskonała
Tytuł książki:

Zbrodnia niedoskonała

Autor książki:

Katarzyna Bonda, Bogdan Lach

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788328701748
ISBN: 978-83-2870-174-8
Data: 2015-06-09
26.41  39.90  13.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zbrodnia niedoskonała - opis książki:

Zbrodnia niedoskonała to książka oparta na autentycznych sprawach, przydatna zarówno dla profesjonalistów, jak i dla szerszego grona czytelników.

Pytanie: "Czy istnieje zbrodnia doskonała" zadają sobie od wieków kryminolodzy, wiktymolodzy, psychologowie, policjanci, a nawet autorzy powieści kryminalnych.

Katarzyna Bonda i Bogdan Lach udowadniają, że zbrodnia doskonała nie istnieje. Są tylko nieskutecznie działające organy ścigania, popełniający błędy lub bezsilni policjanci, prokuratorzy i sędziowie oraz źle zabezpieczone dowody. Każda sprawa, nawet ta sprzed lat, ma szansę znaleźć swój finał w sądzie. A jeśli na początku śledztwa zaangażuje się do niej profilera, wyjaśnienie jest niemal gwarantowane. Bogdan Lach jest jednym z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie. Razem z dziennikarką Katarzyną Bondą stworzyli fascynującą opowieść o poszukiwaniu śladów niedoskonałości zbrodni. Szczegółowe opisy przypadków, w których polski profiler sporządzał portrety psychologiczne nieznanych zabójców, znakomicie ilustrują prezentowaną przez niego wiedzę teoretyczną.

Mamy nadzieję, że poznawanie procesu tworzenia profilu, śledzenie toku myślenia eksperta podczas analizy dowodów i tropów zainteresuje wielu czytelników. Zapraszamy do lektury.

Największe zagadki kryminalne ostatnich lat rozwiązane przez polskiego profilera.

Książka "Zbrodnia niedoskonała" - Katarzyna Bonda, Bogdan Lach - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]