pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi. Aspekty prawne i organizacyjne
książka:

Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi. Aspekty prawne i organizacyjne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 776 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788326431784
ISBN: 9788326431784
Data: 2014-04-14
pozycja niedostępna

Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi. Aspekty prawne i organizacyjne - Ewa Bończak-Kucharczyk - opis książki:

Prezentowana publikacja jest najszerszym na rynku opracowaniem dotyczącym tematyki zarządzania nieruchomościami o funkcjach mieszkalnych. Stanowi kompendium wiedzy nie tylko o specyfice samego zarządzania takimi nieruchomościami, ale także o funkcjonowaniu rozmaitych właścicieli nieruchomości mieszkalnych i przepisach ich dotyczących, począwszy od wspólnot mieszkaniowych, przez spółdzielnie mieszkaniowe, gminy i towarzystwa budownictwa społecznego, na osobach fizycznych skończywszy.

W nowym wydaniu uwzględniono zmiany, jakie nastąpiły w zakresie zarządzania nieruchomościami po wejściu w życie z początkiem 2014 r. przepisów tzw. ustawy deregulacyjnej. Odniesiono się także do nowych przepisów dotyczących utrzymania czystości i porządku, które weszły w życie w roku 2013, oraz do nowych obowiązków w zakresie opłacania usuwania odpadów komunalnych.

Książka zawiera wiele praktycznych porad oraz odpowiedzi na 100 pytań najczęściej zadawanych przez zarządców nieruchomości mieszkalnych. Do książki dołączono także płytę CD, na której zamieszczono teksty najważniejszych aktów prawnych związanych z poruszaną problematyką oraz zawartość typowego planu zarządzania nieruchomością.

Książka Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi. Aspekty prawne i organizacyjne - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business.

Książka posiada 776 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi. Aspekty prawne i organizacyjne"
Ewa Bończak-Kucharczyk - autor m.in.:
Spółdzielnie mieszkaniowe. Komentarz - okładka książki
Spółdzielnie mieszkaniowe. Komentarz Ewa Bończak-Kucharczyk;