pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zarządzanie funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej a polityka...
Książki »
Tytuł książki:

Zarządzanie funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej a polityka rozwoju

Autor książki:

Przemysław Dubel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788320824179
ISBN: 978-83-2082-417-9
Data: 2021-02-03
37.49  49.90  12.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka przedstawia wielopłaszczyznowe ujęcie zarządzania projektami współfinansowanymi z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej w kontekście rozwoju regionalnego. W obliczu bieżącej debaty o przyszłości polityki spójności UE i formułowanych argumentów o nowych kierunkach interwencji strukturalnej, które implikują zmiany na wszystkich poziomach rozwoju regionalnego, problem podjęty w pracy należy uznać za aktualny i ważny dla dyscypliny nauk o zarządzaniu.

Publikacja może być przydatna zwłaszcza dla pracowników urzędów centralnych i regionalnych w Polsce ubiegających się o projekty finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Jest ona adresowana również do pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów i słuchaczy szkół menedżerskich i programów MBA. Zalecić ją można również do wykorzystania przez środowisko biznesu jako pomoc w określaniu kierunków rozwoju przedsiębiorstw w kontekście możliwości uzyskania finansowania zgodnie z priorytetami wspieranymi w strategicznych programach Unii Europejskiej i Polski.

Książka "Zarządzanie funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej a polityka rozwoju" - Przemysław Dubel - oprawa miękka - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2021 r. Cena 37.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Od starej do nowej Europy? Kierunki - okładka książki
Od starej do nowej Europy? Kierunki integracji... Roman Backer, Joanna Marszałek-Kawa, Joanna Modrzyńska (red.)
Metodologiczne problemy studiów - okładka książki
Metodologiczne problemy studiów europejskich Konstanty A. Wojtaszczyk (red.)