pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zanim świat się udusi
Tytuł książki:

Zanim świat się udusi

Autor książki:

Dagmara Babiarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: PrimoLibro
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788363424985
ISBN: 978-83-6342-498-5
Data: 2016-02-25
19.62  28.40  8.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Dagmara Babiarz - urodziła się w Rzeszowie, część życia spędziła w Warszawie, kilka lat w Nowym Jorku, do chwili obecnej zmienia miejsca zamieszkania średnio co kilka lat. Oprócz ukończonych kierunków studiów jak filologia polska, historia, czy resocjalizacja ma za sobą wiele zaledwie tkniętych: np. ekonomika, dziennikarstwo, geografia... Obok prac umysłowych jak nauczycielstwo i dziennikarstwo, jak praca w domu dziecka czy w wydawnictwie książkowym ma na swoim koncie wiele prac fizycznych - w lesie, w browarze, w sklepie, w hospicjum i kilka takich, o których wspominać się nie chce chociaż trudno się ich wstydzić.

Mimo wielu zainteresowań pospolitych jak dobry film, teatr czy książka ma niesłabnący pociąg do wypadów alpinistycznych, ekscesów nurkowych, akrobacji paralotniarskich, wysiłków off- roadowych i wszystkiego tego, co powoduje, że życie nabiera innych kształtów niż te codzienne.

Fascynują ją inne kultury i społeczności - ich życie, religie, tradycje, zwyczaje. Aby je poznać - podróżuje. Podróże nadają sens temu co robi, a dzielenie się wrażeniami - sens podróżom. Dlatego o tym pisze. W 2007 roku ukazała się nakładem wydawnictwa Mamiko jej debiutancka książka "Otwórz oczy" - opisy podróży i obyczajów ludzi mieszkających w najodleglejszych zakątkach świata. W styczniu 2008 roku Mamiko wydało jej kolejną książkę "Podróż za kilka zielonych", w której autorka koncentruje się na autochtonach i kulturze najpiękniejszych zakątków USA. Książka o Papui jest pierwszą, w której stara się zwrócić uwagę na tendencje separatystyczne kraju i konflikty zbrojne jakie tam mają miejsce.

Książka "Zanim świat się udusi" - Dagmara Babiarz - oprawa miękka - Wydawnictwo PrimoLibro. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2016 r. Cena 19.62 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Dagmara Babiarz - autor m.in.:
Produkty podobne:
Świat ma zapach przypraw. Indie - okładka książki
Świat ma zapach przypraw. Indie Bożena Marczyńska-Luttge
Historie z podróży - okładka książki
Historie z podróży Joanna Antkowska