pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zamyślnia. książka z autografem

Autor książki:

ks. Tomasz Jelonek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Petrus
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 200x170 mm
EAN: 9788377203262
ISBN: 978-83-7720-326-2
Data: 2016-06-18
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ta książka, to najpiękniejszy prezent, jaki możesz dać drugiej osobie!
Aurea Dicta - złote wypowiedzi, myśli, których celem jest refleksja nad życiem ludzkim, pięknem otaczającego nas świata, spotkanym na ulicy człowiekiem i wieloma innymi zdarzeniami, które są nieodłącznym elementem naszego życia i towarzyszą człowiekowi.

Niezwykłe myśli i refleksje zakorzenione są w Biblii. Wypływają jednak z wnętrza Człowieka; jego przeżyć, radości i troski o Dobro, Piękno i Prawdę, w końcu o Miłość. Mają nie tylko zachwycić i wywołać wrażenia estetyczne w czytelniku, ale też poruszyć skalne pokłady jego serca i duszy.

Autor, ks. prof. Tomasz Jelonek, nie tylko uznany biblista i uczony ale człowiek wielkiego formatu, wspaniały człowiek o wielkim sercu, pragnie zainspirować do lepszego życia; do życia w harmonii, ale też życia zgodnego z duchem Chrystusowego Kazania na Górze, w którym błogosławieni miłosierni jest ważniejsze od błogosławionych, którzy mają i posiadają i nie są zainteresowani niczym innym, poza końcówką własnego nosa...

Dzięki tej publikacji z pewnością staniesz się inny drogi Czytelniku, bo, jak pisał Antoine de Saint-Exupéry - parafrazując - nie można już dłużej żyć lodówkami, bilansami, polityką i rozwiązywaniem krzyżówek, doprawdy nie można.

Teksty, zilustrowane przez znakomitego fotografika Artura Kaszowskiego, z pewnością pomogą w tej lekturze i refleksji.

dr Paweł Piotrowski
dyrektor Wydawnictwa PETRUS

Książka "Zamyślnia. książka z autografem" - ks. Tomasz Jelonek - oprawa twarda - Wydawnictwo Petrus. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]