pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat)
Tytuł książki:

Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 108 s.
Wymiar: 75x165 mm
EAN: 9788377886335
ISBN: 978-83-7788-633-5
Data: 2015-10-19
13.74  19.99  6.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat) - opis książki:

Zagadki obrazkowe Angielski to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą języka angielskiego przez zabawę, rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz stanowią świetną rozrywkę.

Kolorowa książeczka angielsko-polska.

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej - odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności.

Uczenie się poprzez rozwiązywanie zagadek to bardzo skuteczna forma nauki dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie, a urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Angielski sprawdzą się w każdych okolicznościach - w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. Twoje dziecko będzie uczyło się angielskiego z przyjemnością!
W serii również:
Zagadki obrazkowe Łamigłówki 3-5 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 3-5 Zagadki obrazkowe Angielski 3-5 Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne 6-9 Zagadki obrazkowe Koncentracja 6-9 Zagadki obrazkowe Czytanie, koncentracja, pamięć 6-9 Zagadki obrazkowe Ortografia 6-9

Książka „Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat)” - oprawa twarda - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 108 stron i została wydana w 2015 r. Cena 13.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zagadki obrazkowe. Angielski (6-9 lat)"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wiejski cyrk - okładka książki
Wiejski cyrk Wiesław Drabik
Mądre bajki - okładka książki
Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
Mądre bajki - okładka książki
Mądre bajki Agnieszka Antosiewicz
Produkty podobne:
Zagadki obrazkowe. Łamigłówki (3-5 - okładka książki
Zagadki obrazkowe. Łamigłówki (3-5 lat) Natalia Minge, Krzysztof Minge
Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne - okładka książki
Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne (6-9 lat) Natalia Minge, Krzysztof Minge