pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zagadka zaginionej kamei
Tytuł książki:

Zagadka zaginionej kamei

Autor książki:

Marta Guzowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 140x192 mm
EAN: 9788310132406
ISBN: 978-83-1013-240-6
Data: 2018-03-12
16.90  22.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zagadka zaginionej kamei - opis książki:

Pierwszy tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!
Kiedy Anka spotyka w windzie Piotrka, jego małą siostrzyczkę Jagę i oswojonego szczura Sherlocka, nic nie zapowiada popołudnia pełnego wrażeń. Gdy jednak cała czwórka odwiedza babcię Piotrka i Jagi, okazuje się, że potrzebny będzie detektyw, bo zaginęła kamea - pamiątka rodzinna, a zarazem kopia bezcennej ozdoby księżny Izabeli Czartoryskiej. Tego dnia do mieszkania babci wchodzili tylko: sąsiadka, listonosz i pan, który miał naprawić dekoder. Kto z nich zabrał kameę?
"Detektywi z Tajemniczej 5" zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej - dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

O autorce:
Marta Guzowska planuje przeżyć dziewięć żyć - jak kot. Na razie ma na koncie trzy: jest archeolożką, pisarką i mamą. Za swoje powieści kryminalne i sensacyjne dla dorosłych otrzymała dwie nominacje do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrodę główną. "Detektywi z Tajemniczej 5" to jej pierwsza seria książek dla najmłodszych. Według samej autorki "dla dzieci pisze się o wiele trudniej, bo mają detektor ściemy".

Książka "Zagadka zaginionej kamei" - Marta Guzowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]