pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin...
książka:

Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788381443487
ISBN: 978-83-8144-348-7
Data:2020-03-26
Cena wydawcy: 25.00 zł zapowiedź

Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II - ks. Jan Śledzianwski - opis książki:

Autor zaprasza w podróż śladami wielkiego Papieża Polaka w stulecie jego urodzin. Pielgrzymujemy z Janem Pawłem II z domu rodzinnego w Wadowicach, poprzez Kraków i Rzym, aż na krańce świata. Ks. prof. Jan Śledzianowski dzieli się z Czytelnikami swoją wiedzą i wiarą, pobożnością i umiłowaniem wielkiego Papieża, który był wobec świata niestrudzonym obrońcą życia i rodziny. Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął cały świat może stanowić pomoc w osobistym i narodowym nawróceniu - pod patronatem Świętego Jana Pawła II. W czasach chaosu i zamętu, w obliczu zagłuszania głosu Boga, warto powrócić do pedagogiki Świętego z Wadowic, którego dzieło należy z wiarą kontynuować.

Książka „Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin Świętego Jana Pawła II” - oprawa miękka - Wydawnictwo Jedność.

Książka posiada 256 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat. W stulecie urodzin..."