pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wywiad motywujący z młodzieżą i młodymi dorosłymi
Książki »
Tytuł książki:

Wywiad motywujący z młodzieżą i młodymi dorosłymi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 176x250 mm
EAN: 9788323332909
ISBN: 978-83-233-3290-9
Data: 2012-05-11
41.90  49.35  7.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wywiad motywujący ma tak silne podstawy teoretyczne i empiryczne, że powinien stanowić część standardowego wykształcenia z zakresu ochrony zdrowia somatycznego bądź psychicznego. Niniejsza książka jest znakomitym wprowadzeniem do wywiadu motywującego i atrakcyjnym opracowaniem przeglądowym jego zastosowań w pracy z nastolatkami, czyli w rozwijającej się dziedzinie zasługującej na dalsze badania. Publikacja zawiera także wskazówki dotyczące etyki oraz ustawicznego samokształcenia, dlatego powinna być lekturą obowiązkową dla osób zainteresowanych wykorzystaniem wywiadu motywującego w interakcjach z młodzieżą i młodymi dorosłymi.

Dr Bradley H. Smith, Wydział Psychologii, Uniwersytet Karoliny Południowej

Autorzy łączą przystępny styl z rygorystycznym podejściem do danych naukowych. Książka ma uporządkowaną strukturę i pozwala terapeutom dostrzec te niuanse, które decydują o skuteczności bądź nieskuteczności podejmowanych działań. Pomocne przykłady, wskazówki i podsumowania rozdziałów sprawiają, że jest to nie tylko dobre podręczne źródło dla przyszłych terapeutów, ale także dla doświadczonych psychologów, pedagogów i innych osób pracujących z tą grupą wiekową. Książka zawiera także bardzo przydatne, praktyczne modele dostosowania wywiadu motywującego do konkretnych problemów behawioralnych, takich jak zaburzenia odżywiania się lub zaprzestanie palenia.

Ariana Faris, praktyka prywatna, Cardiff, członek Motivational Interviewing Network of Trainers

Książka "Wywiad motywujący z młodzieżą i młodymi dorosłymi" - Sylvie Naar-King, Mariann Suarez - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2012 r. Cena 41.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Hematologia. Przypadki kliniczne - okładka książki

Hematologia. Przypadki kliniczne

Shaun McCann, Robin Foa, Owen Smith, Eibhlin Conneally