pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wsparcie dla dorosłych córek narcystycznych matek

Autor książki:

Karyl McBride

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 125x133 mm
EAN: 9788382250282
ISBN: 978-83-8225-028-2
Data: 2021-02-26
Cena wydawcy: 28.91 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Matka automatycznie kojarzy się nam z troskliwą miłością, serdeczną bezinteresownością i ciepłem rodzinnego domu. Nie każdej z nas jednak dane było mieć taką mamę. Niekiedy ta teoretycznie najbliższa nam osoba jest tak zaabsorbowana sobą, że cały rodzinny świat kręci się wokół niej i jej własnych niespełnionych potrzeb, frustracji czy ambicji. Córka nie nabywa wówczas naturalnego poczucia własnej wartości i nie ma szans, by harmonijnie budować odrębną osobowość. Odczuwa niewyjaśnioną pustkę i smutek, ma trudności z rozumieniem własnych i cudzych emocji, nie umie przyjmować i dawać miłości, a w efekcie sabotuje siebie i całe swoje życie.
To negatywne dziedzictwo psychologiczne można przerwać, odzyskując kontakt z własnymi autentycznymi emocjami. Psychoterapeutka Karyl Mc Bride, która sama zmagała się z narcystycznym dziedzictwem matki, a w swej karierze pomogła setkom pacjentek, przedstawia w swej książce drogę zrozumienia i przebaczenia, która doprowadzi zagubione córki do zdrowia emocjonalnego.

Książka "Wsparcie dla dorosłych córek narcystycznych matek" - Karyl McBride - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2021 r.