pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

World of Warcraft. Illidan

Autor książki:

William King

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788365315571
ISBN: 978-83-65315-57-1
Data: 2016-06-02
32.25 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

NIE JESTEŚ GOTOWY
Illidan Stormrage jest jedną z najpotężniejszych istot jakie kiedykolwiek przemierzały ziemie Azerothu. Jest też z pewnością najmniej rozumianym z wielkich tego świata. Tymczasem za legendą za tajemniczymi poczynaniami kryje się błyskotliwy umysł którego plany i machinacje niewielu potrafi pojąć a jeszcze mniej im zaufać. Rozpoczęło się panowanie Illidana dawno przezeń zasłużone rozpoczęła się walka o sprawiedliwość i zemstę. Jego rządy przeniosą na zupełnie nowy poziom oszałamiającą przygodę intrygującą fabułę i heroizm bohaterów World of Warcraft najlepiej sprzedającej się gry wideo wszechczasów.

Dawno temu Illidan nocny elf i czarownik przeniknął szeregi Płonącego Legionu by powstrzymać inwazję demonów na Azeroth. Ale jego pobratymcy zamiast wychwalać go jako bohatera nazwali Illidana Zdrajcą kwestionując jego intencje po tym jak wydawało się że pomaga władcom demonów.

Przez dziesięć tysięcy lat gnił w więzieniu oczerniony i pozostawiony w samotności ale nigdy ani na chwilę nie zapomniał o swoim celu. A teraz Legion powrócił i tylko jeden czempion może tak naprawdę stawić czoła demonom. Uwolniony z pęt Illidan szykuje się do ostatecznej konfrontacji w obcym świecie Rubieży zbierając armię spaczonych orków wężowych nag przebiegłych krwawych elfów i przemienionych łowców demonów. Tylko on zna głęboko ukryte motywy które kierują jego krokami tylko on rozumie jaką cenę przyjdzie zapłacić za pokonanie wrogów wszelkiego stworzenia. Jednakże tak samo jak przed wiekami zostaje zaatakowany przez tych którzy w jego planach widzą jedynie cyniczną pogoń za potęgą w tym przez Maiev Shadowsong która pilnowała go gdy tkwił w więzieniu. Strażniczka Shadowsong i jej oddział nocnych elfów ścigali Zdrajcę aż na Rubież chcąc ukarać go za zbrodnie i nie spocznie póki Illidan nie trafi do więzienia albo nie znajdzie się w grobie.

Książka "World of Warcraft. Illidan" - William King - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2016 r. Cena 32.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.