pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wietrzne Katedry Tom 3
Tytuł książki:

Wietrzne Katedry Tom 3

Autor książki:

Alice R. Reystone

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788310132949
ISBN: 978-83-1013-294-9
Data: 2019-04-10
30.84  44.90  14.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ponad dwieście lat temu, kiedy natura obróciła się przeciwko człowiekowi, a całej cywilizacji groził upadek, nieoczekiwanie pojawiły się elfy. Zaoferowały ludziom przyjaźń i pomoc w zamian za możliwość osiedlenia się. Wspólnie odbudowali świat ze zgliszcz. Jednak radość trwała krótko. Straszliwa zaraza doprowadziła do wymarcia wszystkich elfów...

Wyprawa do Metropolii okazała się bardzo niebezpieczna dla drużyny śmiałków marzących o odnalezieniu Wietrznych Katedr. Ciceron jest w stanie krytycznym, a Tancmistrz poważnie chory... Do tego wcale nie ma pewności, czy Daniel, elf czystej krwi spokrewniony z księciem, którego z narażeniem życia oswobodzili z Instytutu, zgodzi się im pomóc i ujawni szlak wiodący do Dzielnicy Elfów. Tymczasem Helen Gregorian bada ślady po napadzie na Instytut. Nie cofnie się przed niczym, aby schwytać napastników i udaremnić ich plany.

Alice Rosalie Reystone jest lekarką zawodowo udzielającą się we własnej przychodni dla zwierząt. Stan posiadania: jedno dziecko i czterech kocich terrorystów. Naturę kotów zgłębiła w stopniu doskonałym, dzieci do tej pory zrozumieć nie może, choć prace nad tym trwają. Wolne chwile poświęca uprawianiu hobby, jakim jest bajkopisarstwo dla dorosłych, a inspiracji dostarczają jej ciężkie brzmienia Evanescence, Nightwish oraz cudowny głos Tarji Turunen. Uważa książki, muzykę i kino za jedne z najcudowniejszych wynalazków ludzkości. Jest zodiakalnym bykiem, ale ma naturę kota-domatora i tylko kataklizm byłby w stanie wyciągnąć ją z domu. Bardziej od robienia oszałamiającej kariery i udziału w jakże popularnym w dzisiejszych czasach wyścigu szczurów interesuje ją spokojne życie w toskańskim stylu z dobrym winem oraz gronem sprawdzonych przyjaciół w tle.

A.R. Reystone to pseudonim polskiej pisarki fantasy, która debiutowała w 2010 roku. W Wydawnictwie Nasza Księgarnia ukazała się jej trylogia Dziewiąty Mag.

Książka "Wietrzne Katedry Tom 3" - Alice R. Reystone - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Alice R. Reystone - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wietrzne Katedry. Tom 2 - okładka książki

Wietrzne Katedry. Tom 2

Alice R. Reystone
Baśnie osobliwe - okładka książki

Baśnie osobliwe

Ransom Riggs
Produkty podobne:
Wietrzne Katedry. Tom 2 - okładka książki

Wietrzne Katedry. Tom 2

Alice R. Reystone
Wietrzne katedry. Tom 1 - okładka książki

Wietrzne katedry. Tom 1

Alice R. Reystone
Przyjaciel człowieka - okładka książki

Przyjaciel człowieka

Andrzej Pilipiuk
Świątynia wichrów - okładka książki

Świątynia wichrów

Terry Goodkind
Openminder. Tom 1. Koty - okładka książki

Openminder. Tom 1. Koty

Magdalena Świerczek-Gryboś