pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiersze dla dzieci

Autor książki:

Julian Tuwim

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788375179026
ISBN: 978-83-7517-902-6
Data: 2018-09-10
Cena wydawcy: 14.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wiersze dla dzieci Juliana Tuwima w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tego zbioru wierszy na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Wydawnictwo GREG przedstawia Wiersze dla dzieci Juliana Tuwima - szeroki wybór nieśmiertelnych wierszy należących do ścisłej klasyki literatury dziecięcej. Z całą pewnością utwory te zna każdy dorosły, powinno je też poznać każde dziecko. Są obecne w szkołach, w przedszkolach i w domowych biblioteczkach.

Ciepłe i pełne humoru wiersze takie, jak Rzepka, Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Spóźniony słowik, Okulary czy Ptasie radio od lat bawią kolejne pokolenia czytelników. W naszym wydaniu towarzyszą im przepiękne, barwne, nowoczesne ilustracje, które uprzyjemnią lekturę i sprawią, że zarówno dzieci, jak i dorośli na długo zapamiętają tę książkę.

Wydanie w twardej oprawie gwarantuje trwałość książki, a także wyśmienicie prezentuje się na półce!
Zapraszamy do lektury!

Książka "Wiersze dla dzieci" - Julian Tuwim - oprawa twarda - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2018 r.