pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wielkie proroctwo Fatimy Moje Serce Zatriumfuje

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788366560369
ISBN: 978-83-6656-036-9
Data: 2020-10-01
25.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Z orędzia fatimskiego jasno wynika, że nadejście nowej epoki na tym świecie - epoki panowania Maryi - jest czymś nieodwołalnym!
Jakże trudno to sobie dziś wyobrazić. Laicyzacja, kryzys Kościoła, zgorszenie, odejście od wiary całych społeczeństw, ideologie wymierzone w prawo Boże, prześladowania za wiarę... Wydaje się, że świat naprawdę zmierza ku apogeum moralnego zepsucia. Ale przecież wielkie proroctwo z Fatimy jest jasne. Serce Maryi zatriumfuje! Nie symbolicznie, nie w zaświatach, nawet nie na końcu czasów, ale tu, na tym świecie. Czy zapomnieliśmy o tej niezwykłej obietnicy? W jakim miejscu dziejów jesteśmy? Kiedy nadejdzie czas panowania Maryi? Jak do tego dojdzie? Jak będzie wyglądać? Książka stawia wiele pytań o przyszłość w kontekście przesłania z Fatimy i koncentruje się na tej części orędzia, w które bodaj najtrudniej dziś uwierzyć. To czyni tę publikację jedną z najbardziej przemawiających, istotnych i fascynujących lektur o objawieniach w Fatimie i ich konsekwencjach.

Lektura ku pokrzepieniu serc ludzi wierzących. Podnieśmy głowy, obudźmy nadzieję, nie gaśmy ducha. W górę serca!

Książka "Wielkie proroctwo Fatimy Moje Serce Zatriumfuje" - Joao Scognamiglio Cla Dias EP - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.