Opis książki:
Czym jest religia Czy istniała od zawsze, czy powstała w jakimś momencie dziejów Czy istnieje Bóg Pytania te intrygują wielu ludzi.
Aby na nie odpowiedzieć, wracamy do dawnych społeczeństw, szukając śladów wierzeń i religii. Posuwamy się krok po kroku od paleolitu, przez neolit, do starożytności. Z jej początkiem dochodzimy do rozwiniętych religii.
Co dziś wiemy o powstaniu życia Jak wygląda starcie nauki z religią A może dają się one pogodzić i potrzebna jest współpraca Czy zwierzęta są podobne do nas Czy moralność wypływa z religii
Również o takich sprawach dowiecie się z tej książki.
Książka "Wiara i niewiara" - Janusz Mirek - oprawa miękka - Wydawnictwo Agencja Wydawnicza Gajus. Książka posiada 206 stron i została wydana w 2022 r. Cena 19.71 zł. Zapraszamy na zakupy!