pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Desperacja - okładka książki
Desperacja pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Wcielenie Kusziela
książka:

Wcielenie Kusziela

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 655 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788374800129
ISBN: 83-7480-012-7
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Wcielenie Kusziela - Jacqueline Carey - opis książki:

Fedra nó Dealunay urodziła się ze szkarłatną plamką w lewym oku i jako dziecko sprzedana została do jednego z Trzynastu Domów, skąd wykupił ją pewien szlachcic. On pierwszy poznał się na jej naturze: osoba trafiona przez Strzałę Kusziela jest wybrańcem skazanym na jednoczesne doświadczanie bólu i rozkoszy.
Życie Fedry biegło dziwną, czasami niebezpieczną ścieżką. Dawała rozkosz książętom i piratom, pokonała nikczemną kusicielkę, która wciąż pragnie zdobyć koronę, i dzięki swojej odwadze i poświęceniu ocaliła dwa narody. Przez cały czas towarzyszył jej oddany szermierz Joscelin, od początku świadom jej natury, która dręczy ich oboje i jest zmorą ich życia. Ale Joscelin jest zaprzysiężony Fedrze i akceptuje ją taką, jaka jest. Nigdy nie złamał naczelnego przykazania anioła Kasjela: chronić i służyć.
Przyszłość wystawi tę przysięgę na próbę. Fedra nie zapomniała o swoich przyjacielu z dzieciństwa, Hiacyncie. Przez długie lata szukała klucza, żeby uwolnić go od wiecznej służby u Pana Cieśniny, od paktu z bogami, który zawarł dla ocalenia narodu, poświęcając siebie zamiast niej. Fedra nie może zapomnieć i nie umie wybaczyć - sobie ani bogom. Jest zdecydowana skorzystać z ostatniej okazji, żeby uratować przyjaciela, nawet gdyby miało to oznaczać jej śmierć.
W poszukiwaniu klucza Fedra i Joscelin wyruszą w niebezpieczną podróż do baśniowych pałaców i wspaniałych widoków, do dalekich afrykańskich krajów, gdzie włada szaleństwo, a pieniądzem są dusze, w dół mitycznej rzeki do krainy zapomnianej prawie przez cały świat...
I do potęgi tak wielkiej, że nikt nie śmie nazwać jej po imieniu. Aby odnaleźć zaginione plemię Izraela, poddanych królowej Saaby.

Książka „Wcielenie Kusziela” - oprawa miękka - Wydawnictwo Mag.

Książka posiada 655 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wcielenie Kusziela"