pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

W poszukiwaniu dobrego seksu

Autor książki:

Dariusz Świątek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vis-a-Vis Etiuda
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788379982967
ISBN: 978-83-7998-296-7
Data: 2021-06-29
24.60  34.90  10.3 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Najbardziej elektryzujący debiut 2021 roku w Polsce! Powieść erotyczna Dariusza Świątka o współczesnym pokoleniu trzydzieści minus, milenialsach i boomerach, o dzisiejszym zgłębianiu erotycznych doznań, włóczędze po mieście, knajpach i filozofii seksu opartej na doświadczeniach. Żadna dotąd z polskich powieści erotycznych, nie weszła tak głęboko w przestrzeń społecznych doznań dotyczących erotyki. Wystarczy zresztą sięgnąć po entuzjastyczne recenzje zjadliwych często krytyków: Reprotaż prawie jak Truman Capote. Markiz de Sade przy tym co napisał Świątek wydaje sie blady. Po "Procesie" Kafki, "Apelacji" Andrzejewskiego mamy polskiego Henry Millera. Świątek nie swiątobliwy, ale prawdziwy do bólu.

Jarosław Trześniewski - Kwiecień (Nadejście, Piwnica Mozarta)
W poszukiwaniu dobrego seksu Dariusz Świątek znalazł kawałek fajnej literatury. Warto spróbować i delektować się słodko-gorzkimi składnikami. -
Witold Jabłoński ("Dary bogów", "Popiel")
Jak pisać o seksie w języku polskim, który w tym temacie jest niezwykle ubogi? Jak uniknąć mielizn i monotonii kolejnych stosunków? Tak właśnie. Książka, którą Michalina Wisłocka czytałaby w wannie, a Zbigniew Lew-Starowicz podczas bezsennych nocy. Książka, która w pewnych kręgach obrosła legendą. Opowieści niesłychane i opowieści niesamowite w jednym, prawdziwym, dotykalnym, a momentami nawet krwistym wydaniu. Bohater literacki Michał Świątek został pisarzem Dariuszem Świątkiem - i to jest dobra wiadomość dla literatury.

Rafał Gawin ("Zachód słońca w K...dołach", "Jem mięso")

Książka "W poszukiwaniu dobrego seksu" - Dariusz Świątek - oprawa miękka - Wydawnictwo Vis-a-Vis Etiuda. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.60 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]