pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
W kręgu miłości
Tytuł książki:

W kręgu miłości

Autor książki:

Genowefa Domżalska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 362 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378568124
ISBN: 978-83-7856-812-4
Data: 2018-11-21
Cena wydawcy: 40.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Serce na sprzedaż
Serce na sprzedaż 22.13 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Czarny Lotos. Tom 1. Bang
Czarny Lotos. Tom 1. Bang 27.26 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Dla twojego dobra. Haker cz. 2
Dla twojego dobra. Haker cz. 2 25.35 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Run Away
Run Away 33.28 zł pozycja dostępna!

Genowefa Domżalska jest Mazowszanką. Większą część życia spędziła w Polsce. Pod koniec lat osiemdziesiątych wyemigrowała do Kanady wraz z nieletnim synem. Bez znajomości języka angielskiego ze słabym francuskim nie poddała się trudnościom, z którymi przyszło się jej zmierzyć. Pełna optymizmu od zera rozpoczęła życie na zachodniej półkuli świata. W Kanadzie znalazła czas i miejsce na realizację swych marzeń. Los jednak chciał inaczej. Uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, a jej ręka nie miała już nigdy pisać. I wówczas po raz drugi poczuła gorące pragnienie pisania. Usilnie walczyła z kalectwem i wygrała!!!
Po latach mozolnego wysiłku postawiła pierwsze literki, z których powstała powieść "W kręgu miłości". Pisała tomiki poezji, a recytując, podbiła serca publiczności. Na scenę wychodziła z radością życia, udzielając się w lokalnym kabarecie "Kropka nad i". Gdy została członkiem zrzeszenia artystów "Pod skrzydłami Pegaza", podjęła rolę "Ciotki" w spektaklu "Księżniczka Burgunda".

Autorka mieszka w uroczym zakątku świata nad Pacyfikiem. Bujna roślinność, różnorodność kwiatów i kultur sprzyjają bogatej wyobraźni.

W krótkim czasie ukażą się jej kolejne powieści: "Niezwykłe wydarzenia", "Śladami przeszłości", "Pomyłka życiowa" oraz" Emigracyjne życie".

W powieści "W kręgu miłości" autorka pragnie udowodnić, że życie w każdym wieku można zmienić, to zależy tylko od nas, to my sami możemy dokonać cudów?

Książka "W kręgu miłości" - Genowefa Domżalska - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 362 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]