pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
W górę serca. Droga do duchowego pokoju
Tytuł książki:

W górę serca. Droga do duchowego pokoju

Autor książki:

Fulton J. Sheen, Maria Wolak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366061217
ISBN: 978-83-6606-121-7
Data: 2018-11-16
21.39  32.90  11.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W górę serca. Droga do duchowego pokoju - opis książki:

Zastanawiasz się, na czym polega nawrócenie? Czy modlitwa to bardziej monolog, czy dialog? Jak być kontemplatykiem w najbardziej gadatliwych czasach w historii?
Abp Fulton Sheen - światowej sławy amerykański kaznodzieja i autor bestsellerów - tym razem opowiada o budowaniu relacji z Bogiem i dojrzewaniu do bliskości z Nim. Główną przeszkodą na drodze do tej relacji jesteśmy my sami - nasze przyzwyczajenia, wady, błędy, złe skłonności.

Jak przezwyciężyć własne ego i osiągnąć wewnętrzną harmonię, zbliżając się do Boga?
***
Abp Fulton J. Sheen - amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta. Zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który podczas spotkania z nim powiedział: "Dobrze pisałeś i mówiłeś o naszym Panu, Jezusie Chrystusie; jesteś wiernym synem Kościoła". Obecnie trwa jego proces beatyfikacyjny. W 2012 roku papież Benedykt XVI zatwierdził dekret o heroiczności cnót arcybiskupa.

Polecamy także jego książki: Maryja. Pierwsza miłość świata, Warto żyć!, Stworzeni do szczęścia, Siedem słów Jezusa i Maryi

Książka "W górę serca. Droga do duchowego pokoju" - Fulton J. Sheen, Maria Wolak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]