pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
W ciszy adoracyjnej posłyszane
Tytuł książki:

W ciszy adoracyjnej posłyszane

Autor książki:

o. Łukasz Buksa OFM

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 124x200 mm
EAN: 9788374013055
ISBN: 978-83-7401-305-5
Data: 2019-01-24
7.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W ciszy adoracyjnej posłyszane - opis książki:

W życiu każdego wierzącego człowieka adoracja Najświętszego Sakramentu powinna odgrywać ważną rolę. Adoracja to spotkanie z prawdziwym i żywym Bogiem, którego kontemplujemy i adorujemy w ciszy kaplicy. Żywy i prawdziwy Pan przychodzi ze swoimi darami i ubogaca nasze serce swym pokojem. Tomik wierszy to owoc modlitwy, trwania przed Jezusem,które miało miejsce podczas rekolekcji głoszonych przez o. Józefa Witko w Zembrzycach.
Czy współcześni tego świata potrzebują spotkania z Eucharystycznym Bogiem? Oczywiście, że potrzebują. Każdy, kto dba o rozwój swojego ducha niemoże zapomnieć o tym, iż trwanie przy Bogu umacnia i daje sposobność napełniania się po brzegi Jego łaską wlewaną w nas jak do pustego naczynia. Przecież Bóg mówi, iż nie przychodzi w burzy, deszczu, nawałnicy,lecz w łagodnym powiewie, aby stać się balsamem dla duszy.

Książka "W ciszy adoracyjnej posłyszane" - o. Łukasz Buksa OFM - oprawa miękka - Wydawnictwo Duszpasterstwa Rolników. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2018 r. Cena 7.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]