pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Uśmiech zimy. Ślady życia

Autor książki:

Anna Rybkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366481817
ISBN: 978-83-6648-181-7
Data: 2020-10-19
26.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwsza z czterech części cyklu "Ślady życia".

Berenika Popielawska, rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci, otrzymuje spadek po swoim dawnym kochanku, znanym artyście malarzu, Maksymilianie Styksie - posiadłość w maleńkiej podlaskiej wsi - Naboków. Musi spełnić tylko jeden warunek: zamieszkać tam na rok. Oprócz tego dostaje coś jeszcze - pendrive a z zapiskami i nagraniami malarza, które powinna poznawać przez kolejnych trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Hasłem do otwarcia jego wspomnień i refleksji jest zagadkowe słowo, jakim zwracał się do niej przed laty.

Zaskoczona i zaintrygowana Berenika zostawia swoje dotychczasowe życie i wyjeżdża na zasypane śniegiem Podlasie. Jeszcze nie wie, że dom, który odziedziczyła, zwany przez miejscowych "dworem", jest niezwykły. Dzieją się tu dziwne rzeczy: jedne przedmioty znikają, pojawiają się inne, a pod lasem snują się niepokojące cienie.

Czy Berenika wytrwa w postanowieniu, czy machnie ręką na spadek i wróci do Poznania?

Książka "Uśmiech zimy. Ślady życia" - Anna Rybkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.