pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kolor samotności - okładka książki
Kolor samotności pozycja dostępna
Plotki o miłości - okładka książki
Plotki o miłości pozycja dostępna
Sonata Gustava - okładka książki
Sonata Gustava pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia
książka:

Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Black Publishing
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 9788375368345
ISBN: 978-83-7536-834-5
Data: 2014-08-26
pozycja niedostępna

Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia - Jenny Lawson - opis książki:

Jenny Lawson pochodzi z zabitej dechami dziury w Teksasie. Dorastała pośród nietuzinkowych ekscentryków, w domku izolowanym azbestem. Jej ojciec - zarośnięty olbrzym wyglądający jak niebezpieczna wersja Zacha Galifianakisa - kochał zwierzęta, ale poza tym uwielbiał polowania i zajmował się taksydermią. Mama była z kolei gorącą zwolenniczką dosłownej interpretacji maksymy Co cię nie zabije, to cię wzmocni, co nie mogło pozostać bez wpływu na psychikę bohaterki i jej dalsze życie emocjonalne, zwłaszcza że już jako dziecko cierpiała na stany lękowe i depresję. Jenny postanowiła opowiedzieć swoją historię i nie owija w bawełnę. Przez jej poczucie humoru miliony ludzi zwątpiło we własny zdrowy rozsądek, łamiąc sobie głowę nad którąś z szalonych teorii autorki, na przykład tą, że Jezus tak naprawdę był zombie.

"Jenny Lawson jest zabawna, kąśliwa, bystra, zupełnie nieprzyzwoita i jak Matka Teresa, tylko lepsza ." Marie Claire "Zabawna, obrazoburcza i zaskakująco budująca. Po lekturze Udawajmy, że to się nie wydarzyło będziecie z niecierpliwością czekać na jej kolejną książkę." People "Lawson kpi z samej siebie w prześmieszny i cudownie obrazoburczy sposób, ale pozwala jej to mówić szczerze i bez ogródek o takich kwestiach jak depresja, stany lękowe i bezpłodność." O, The Oprah Magazine "Czytając The Bloggess śmiejecie się na głos, ale wiecie, że nie powinniście i że pewnie pójdziecie za to do piekła. Może więc lepiej tego nie czytać. Tak byłoby mądrzej i bezpieczniej." Neil Gaiman, pisarz, autor bestsellerów na liście New York Timesa

Książka „Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia” - oprawa miękka - Wydawnictwo Black Publishing.

Książka posiada 384 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Udawajmy, że to się nie wydarzyło. Przeważnie prawdziwa autobiografia"
Jenny Lawson - autor m.in.: