pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tylko mnie poproś

Autor książki:

Sylvia Day

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wielka Litera
Rok wyd.: 2014
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788364142383
ISBN: 978-83-6414-238-3
Data: 2014-03-19
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nowa seria Sylvii Day przenosi czytelniczki w czasy, gdy namiętność była tematem tabu, a pożądanie krępowały gorsety konwenansów.

Jeszcze żadna kobieta tak go nie upokorzyła i żadnej nie pragnął bardziej Marcus pała żądzą zemsty na Elizabeth, która uciekła sprzed ołtarza i natychmiast wyszła za innego. Teraz nadarza się okazja, aby wyrównać rachunki. Jako agent korony ma prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa męża Elizabeth i zapewnić jej ochronę. W ten sposób chce wziąć to, co miało należeć do niego i raz na zawsze uwolnić się spod dręczącego go wspomnienia ukochanej. Jednak okazuje się, że płomień łączącego ich uczucia wcale nie wygasł, a raczej zamienił się w niepohamowany i niebezpieczny ogień pożądania Sylvia Day jest autorką kilkudziesięciu wielokrotnie nagradzanych książek, w tym światowych bestsellerów z serii Dotyk Crossa, które zostały przetłumaczone na 40 języków. Jej książki - od powieści erotycznych po romanse historyczne - zajmują pierwsze miejsca na listach w 20 krajach i sprzedają się w milionowych nakładach. Dotyk Crossa został wybrany najlepszym romansem największej księgarni internetowej Amazon i już trwają prace nad ekranizacją powieści.

Książka "Tylko mnie poproś" - Sylvia Day - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Wielka Litera. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]