pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Wybór. Przetrwać niewyobrażalne
Wybór. Przetrwać niewyobrażalne i żyć 27.23 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Trudne doświadczenia rodzinne. Jak się z nich wyzwolić i być szczęśliwym?
książka:

Trudne doświadczenia rodzinne. Jak się z nich wyzwolić i być szczęśliwym?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380856943
ISBN: 978-83-8085-694-3
Data: 2018-09-17
Cena wydawcy: 60.00 złpozycja niedostępna

Trudne doświadczenia rodzinne. Jak się z nich wyzwolić i być szczęśliwym? - Agnieszka Kozdroń - opis książki:

Zdrowa osoba społeczna to przedmiot zainteresowania szerokiego grona odbiorców, zaczynając od rodziców, po nauczycieli, pedagogów, lekarzy, trenerów, stowarzyszenia i zwykłych czytelników pracujących nad rozwojem osobowym. Przedstawione determinanty rozwojowe w interdyscyplinarnym ujęciu integrują wiedzę w celu: po pierwsze zrozumienia prawidłowości rozwojowych, po drugie przedstawienia metody analizy trzech zmiennych warunkujących mentalne i fizyczne blokady życia: szczególnie fakty społeczne, reguły systemu rodzinnego oraz role poszczególnych jednostek. Po trzecie zawiera narzędzia umożliwiające osobistą pracę nad poprawą jakości życia, intencjonalną pracą z zaburzeniami rozwojowymi. Książka zawiera ponadto informacje związane z taką degradacją struktury biologicznej człowieka w wyniku dewiacyjnej wielopokoleniowej socjalizacji, która finalnie kończy się zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Reasumując, zrozumienie czynników warunkujących konstytuowanie się istoty biologicznej w osobę społeczną, otwiera drzwi do intencjonalnej celowej socjalizacji wtórnej, skutkującej odzyskaniem w wielu wypadkach całkowitego zdrowia jednostki, nawet tej z zaburzeniami rozwojowymi.

Książka „Trudne doświadczenia rodzinne. Jak się z nich wyzwolić i być szczęśliwym?” - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin.

Książka posiada 294 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Trudne doświadczenia rodzinne. Jak się z nich wyzwolić i być szczęśliwym?"
Agnieszka Kozdroń - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: