pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów

Autor książki:

Vadim Zeland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788392523635
ISBN: 978-83-9252-363-5
Data: 2013-10-29
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bestsellerowa seria Vadima Zelanda poświęcona zarządzaniem losem. Pierwszy tom definiuje wiele interesujących pojęć, między innymi przestrzeni wariantów i wahadeł.

Na przestrzeni wieków ludzie niejasno domyślali się istnienia pewnych sił rządzących losem człowieka. Pełen czci strach przed nieznanym zawsze był bodźcem do tworzenia przeróżnych fantazji i mitów, począwszy od starożytnych legend po modele wszechświata, w których człowiek stanowi zaledwie maleńki trybik w monstrualnych rozmiarów strukturze.

Każdego z nas nurtują pytania: W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem I jak to robić Seria Transerfing rzeczywistości niewątpliwie zaspokoi Twoją ciekawość, ponieważ naświetla tę kwestię z absolutnie nieoczekiwanego punktu widzenia.

Transerfing otwiera zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Dowiesz się, że można kierować rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, a urzeczywistnia się on przeważnie sam.

Transerfing to sposób na wybieranie swojego losu literalnie - tak jak wybierasz towar w supermarkecie.

Książka "Transerfing rzeczywistości. Tom 1. Przestrzeń wariantów" - Vadim Zeland - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2009 r.