pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy

Autor książki:

Marta Stochmiałek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 120x120 mm
EAN: 9788327669230
ISBN: 978-83-2766-923-0
Data: 2021-11-04
25.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Moja pierwsza biblioteczka to kolekcja 4 uroczych książeczek w pięknym etui - idealny prezent dla najmłodszych czytelników. Na wyspie Sodor nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Wiedzą o tym lokomotywy, które każdego dnia spotykają niezwykłe przygody a także kłopoty. Na szczęście przyjaciele są zawsze gotowi do pomocy w tarapatach i do wspólnej zabawy.

Każda książeczka z kolekcji prostym językiem opowiada przygody Tomka i jednej lokomotywy z wesołej ekipy jego przyjaciół. Książeczki mają format wygodny dla małych rąk i bezpieczne zaokrąglone rogi. Kolorowe ilustracje sprawią, że mały czytelnik będzie chciał wracać do czytania i oglądania obrazków w nieskończoność. Kolekcja czterech książek Moja pierwsza biblioteczka jest opakowana w wygodne etui, co sprawia że można ją zabrać ze sobą na spacer do parku czy w podróż. Kartonowe strony są odporne na zabrudzenia i odporne na działanie małych rąk.

Wielki dzień Piotrusia
Mistrzyni szybkości
Nia i dzień bez planu
Diesel w tarapatach

Książka "Tomek i przyjaciele. Niezawodne lokomotywy" - Marta Stochmiałek - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.