pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Theta Healing Rytm. Rytm odnalezienia swojej idealnej wagi

Autor książki:

Vianna Stibal

Dane szczegółowe:
Wydawca: P&G EDITORS
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 134x215 mm
EAN: 9788363046156
ISBN: 978-83-6304-615-6
Data: 2014-02-25
30.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Napisana przez twórczynię metody Theta Healing - Viannę Stibal - książka ta jest czymś znacznie więcej niż poradnikiem, jak stracić na wadze! Jest o odnajdywaniu prawdziwego rytmu swojego umysłu, ciała oraz ducha i równoczesnym zanurzaniu się we własnym wewnętrznym pięknie i miłości do siebie. Początek Theta Healingu to moment, w którym Vianna zdała sobie sprawę z tego, że może uczyć innych ludzi metody, której używała do uzdrowienia siebie z poważnej choroby. Obecnie jest znana jako jedna z najpotężniejszych technik uzdrawiania na świecie.

Teraz, po raz pierwszy, Vianna stworzyła książkę, która prezentuje użycie Theta Healingu do utraty wagi i odzyskania silnego, zdrowego i pięknego ciała, które pokochasz! Używając technik zawartych w tej książce, będziesz w stanie: - wybrać właściwe pożywienie i suplementy, by odżywić swoje ciało i by cieszyć się jedzeniem, które kochasz, bez poczucia winy - spowodować, by twoje ciało myślało, że ćwiczy, podczas gdy ty będziesz słuchać muzyki i relaksować się - uwolnić swoje emocje i lęki, które powstrzymują cię od posiadania takiego ciała, jakiego pragniesz - zmienić swoje przekonania, które ci nie pomagają, w bardziej produktywne i użyteczne, które umożliwią ci zrzucenie nadmiaru wagi.

Pożegnaj zatem liczenie kalorii i poczucie winy, a przywitaj poczucie komfortu bycia we własnym ciele i odnalezienie wewnętrznego spokoju i szczęścia!

Książka "Theta Healing Rytm. Rytm odnalezienia swojej idealnej wagi" - Vianna Stibal - oprawa miękka - Wydawnictwo P&G EDITORS. Książka posiada 188 stron i została wydana w 2014 r. Cena 30.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.