pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Testy do Policji 2019. Test wiedzy ogólnej
książka:

Testy do Policji 2019. Test wiedzy ogólnej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna24.pl
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 162 s.
EAN: 9788394714635
ISBN: 978-83-9471-463-5
Data: 2019-01-15
Cena wydawcy: 63.00 złpozycja niedostępna

Testy do Policji 2019. Test wiedzy ogólnej - Anna Zalewska - opis książki:

Testy do Policji 2019 Test wiedzy ogólnej to profesjonalnie przygotowany podręcznik dla kandydatów do Policji, którego celem jest kompleksowa pomoc w rekrutacji.

Książka zawiera najnowszą bazę pytań na 2019 rok wraz z odpowiedziami. Korzystając z poradnika samodzielnie zweryfikujesz poziom przygotowań do egzaminów i uzupełnisz wiedzę, by bezstresowo i z pozytywnym nastawieniem stanąć do rekrutacji i zdać egzaminy z najlepszym wynikiem.

Krok po kroku zapoznasz się z przebiegiem procedury kwalifikacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem testu wiedzy i testu sprawności fizycznej.

W podręczniku znajdziesz również zasady etyki zawodowej, dowiesz się jak wygląda szkolenie w szkole policyjnej i rozkład dnia rekruta. Poznasz stopnie policyjne, widełki wynagrodzeń i nowe zasady emerytalne. Poznasz podstawy prawne regulujące dobór kandydatów, dowiesz się o kryteriach przyjęć do służby, etapach postępowania rekrutacyjnego, postępowaniu sprawdzającym, systemie punktowym, liście rankingowej i centralnym rejestrze doboru.

Zapamiętaj, że jedyna gwarancja sukcesu na rekrutacji to tylko i wyłącznie Twoje dobre przygotowanie. Dlatego jeśli chcesz zdać testy do policji, to koniecznie skorzystaj z tego podręcznika. Kup książkę i zdaj testy lepiej od innych!

Książka „Testy do Policji 2019. Test wiedzy ogólnej” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna24.pl.

Książka posiada 162 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Testy do Policji 2019. Test wiedzy ogólnej"
Anna Zalewska - autor m.in.:
Przestępstwa seksualne. Ujęcie - okładka książki
Przestępstwa seksualne. Ujęcie psychologiczne,... Piotr Herbowski, Waldemar Krawczyk, Dominika Słapczyńska, Anna Zalewska;