pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ten, którego kochały

Autor książki:

Paige Toon

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2026
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 133x205 mm
EAN: 9788383619880
ISBN: 978-83-8361-988-0
Data: 2026-02-12
41.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Opowieść o miłości we wszystkich jej odcieniach – romantycznej, namiętnej i tej najtrudniejszej, o której trzeba zapomnieć.

W niektórych historiach chodzi o to, kto zdobędzie wymarzonego mężczyznę.

Ale w tych najpiękniejszych prawdziwą nagrodą jest więź silniejsza niż narodziny i śmierć.

Złociste włosy, zielone oczy, nieodparty magnetyzm… Identyczne trojaczki. W dzieciństwie nawet matka je myliła. Ale kiedy dorosły, stało się jasne, że nie mogłyby się bardziej różnić.

Phoebe. Stoi przed najtrudniejszym wyborem w życiu: ustatkować się i wyjść za mąż czy wrócić w ukochane Alpy i oddać się swojej pasji?

Eliza. Kocha kogoś, kto już do niej nie należy. Właściwie pewnie nigdy tak naprawdę nie należał. A jej marzenie o byciu sławną muzyczką blednie z każdym dniem.

Rose. Ma dość swojej pracy i straciła chłopaka. Co więcej, życie zmusiło ją, by znowu zamieszkać z matką.

Każda z nich jest inna. Ale wszystkie zakochują się w tym samym mężczyźnie…

 

Spotkanie z zabójczo przystojnym chłopakiem z sąsiedztwa jest dla sióstr początkiem drogi, która zaprowadzi każdą gdzie indziej. Czy kolejne tragedie w rodzinie jeszcze bardziej pogłębią przepaść między nimi, czy pozwolą im wreszcie odnaleźć bliskość i szczęście?

Wielbicielki Nicholasa Sparksa, Jojo Mojes i Colleen Hoover zakochają się bez reszty w Paige Toon!

WYBÓR ZOELLA BOOK CLUB.

Płakałam, śmiałam się i bezgranicznie zakochałam. Powieść rozdzierająca serce.

Giovanna Fletcher

Książka "Ten, którego kochały" - Paige Toon - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2026 r. Cena 41.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.